Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039721203
Producent: nieznany producent

Tor samochodowy zjeżdżalnia piętrowa + 8 aut

Zapraszamy na wyjątkową przygodę z naszą zjeżdżalnią piętrową dla samochodów! Ta kolorowa i ekscytująca zabawka to 7 poziomów pełnych emocjonujących zjazdów dla 8 aut gotowych do niezapomnianego wyścigu. Które auto jako pierwsze osiągnie metę na dole?

Startujemy! Gotowi do akcji? Wyścig może rozpocząć się z najwyższego lub drugiego poziomu, a potem to już tylko adrenalina i emocje!

Nasz tor gwarantuje widowiskowe skoki między poziomami, a na dole czekają garaże, dzięki którym sprzątanie po zabawie stanie się łatwe i szybkie. Idealna rozrywka na długie godziny, zarówno dla malucha, jak i dla rodzeństwa czy kolegów z sali zabaw.

Ale to nie wszystko! Zabawa z naszą zjeżdżalnią to także świetna okazja do nauki. Dziecko nie tylko bawi się, ale także uczy się zasad fizyki i rozwija myślenie logiczne, obserwując precyzyjne ruchy swojego małego samochodzika.

Zabawka jest nie tylko funkcjonalna, ale też estetyczna, doskonale pasując do każdego pokoju dziecka. Idealny prezent dla małego fana motoryzacji!

Dane techniczne:

Wymiary:
- Opakowania: 38,5cm x 12cm x 14,5cm
- Toru: 30cm x 12cm x 44,5cm
- Auta: 4,5cm x 3cm x 1,3cm

Zawartość opakowania:
- Wszystkie elementy potrzebne do złożenia toru
- 8 kolorowych aut

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.