Wczytuję dane...

Baseny, materace i akcesoria do wody

Woda to jeden z ulubionych towarzyszów zabawy naszych pociech w upalne dni. W tej kategorii znajdziesz produkty, które pozwolą ją wykorzystać w bezpieczny i wygodny sposób: baseny dziecięce dmuchane, materace, piłki, pontony, motylki, koła i wiele innych.

Lato to idealny czas na kąpiel i relaks w ogrodzie. Najlepiej w chłodnej wodzie, w której można dodatkowo bawić się zabawkowymi statkami, kaczkami i po prostu świetnie spędzać tam czas.

Właśnie dlatego bardzo polecamy nasze baseny dziecięce dmuchane, które wprost idealnie sprawdzą się podczas upałów. Zabawne kształty i żywe kolory oraz motywy zwierząt od razu zachęcą najmłodszych do radosnego pluskania się.

Jeśli dodatkowo zainwestują Państwo na przykład w place zabaw dla dzieci plastikowe lub drewniane, powstanie wymarzona letnia przestrzeń do dziecięcej aktywności.

 

Baseny dziecięce – opcja na wakacje i do domu

Baseny dziecięce dmuchane mają to do siebie, że można z nich w każdym momencie spuścić powietrze, poskładać i zapakować do kartonu, a potem znów nadmuchać.

To między innymi dlatego stanowią one wprost idealne rozwiązanie na wyjazd wakacyjny – można je po prostu wpakować do bagażnika obok walizek. Nie zajmują dużo miejsca,
a w miejscu docelowym będą dla dzieci doskonałą atrakcją.

Ale takie baseny – w zależności od wybranego rozmiaru – dobrze sprawdzą się także na ogródku działkowym, na tarasie przy domu lub mieszkaniu parterowym, a także… na balkonie.

Na to ostatnie rozwiązanie decyduje się coraz więcej rodziców, chcąc stworzyć swoim pociechom uroczy i klimatyczny kącik do zabawy na świeżym powietrzu – nawet mimo ograniczonej przestrzeni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów