Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5900779942271
Producent: inny

Metalowe Resoraki w Kolorowej Kolekcji 

Przyciągające Kolory dla Radości Dzieci – Te wyjątkowe samochody dla dzieci to nie tylko doskonała zabawa dla chłopców! Różnorodna kolorystyka każdego pojazdu przyciąga wzrok maluchów, skupiając ich uwagę na fascynującej zabawie.

Solidna Konstrukcja z Najwyższej Jakości Materiałów – Prezentowany zestaw resoraków wyróżnia się wieloma zaletami, z których główną jest solidna budowa z wysokogatunkowych materiałów, głównie metalu. To gwarantuje trwałość i solidność każdej zabawki.

16 Różnorodnych Modeli – W tym zestawie znajdziesz aż 16 różnych samochodów. To obszerny komplet, który z pewnością zadowoli zarówno fanów aut sportowych, jak i kolekcjonerów. Warto zaznaczyć, że ten zestaw jest idealny do zabawy nawet dla kilku dzieci jednocześnie.

Stymulowanie Wyobraźni Dziecka – Autka te są przeznaczone do różnorodnych zabaw, których jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia i bezpieczeństwo dzieci. Dając maluchowi zestaw różnokolorowych resoraków, umożliwiasz mu zabawę w przejażdżki po mieście, organizowanie wyścigów, a także udawanie mechanika czy właściciela salonu samochodowego.

Specyfikacje Techniczne:
- Materiał: Metal/Tworzywo Sztuczne
- Skala: 1:64
- Przyciągające Kolory: Tak
- Wymiary Autka: 3 x 7,5 x 2 cm

Cena dotyczy 1 szt