Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903235001697
Producent: inny

Pędzelki Bambino 6 sztuk

Pędzelki Bambino 6 sztuk to niezwykle praktyczny i wszechstronny zestaw narzędzi malarskich, które świetnie sprawdzą się zarówno w szkole, w domu, jak i w różnego rodzaju twórczych projektach. Ten zestaw zawiera 6 pędzelków o różnych rozmiarach, zapewniając szeroki zakres możliwości artystycznych.

W skład zestawu wchodzą pędzelki w rozmiarach: 2, 4, 6, 8, 10 i 12, co daje użytkownikowi pełen zakres wyboru, by dostosować narzędzie do konkretnego zadania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym artystą, uczniem, czy doświadczonym twórcą, te pędzelki spełnią Twoje oczekiwania.

Jedną z najważniejszych cech tych pędzelków jest ich wszechstronność. Doskonale sprawdzają się zarówno z farbami akwarelowymi, które wymagają delikatności i precyzji, jak i z farbami plakatowymi, które potrzebują mocniejszego nacisku. Dzięki nim twoje prace nabiorą wyrazistości i żywotności, niezależnie od rodzaju farb, jakie wybierzesz.

Co więcej, pędzelki Bambino można także używać do aplikacji kleju, co czyni je jeszcze bardziej praktycznymi. Dzięki temu są one idealnym narzędziem do różnego rodzaju projektów rękodzielniczych i prac plastycznych, w których klej jest niezbędny.

Pędzelki Bambino 6 sztuk to nie tylko narzędzia artystyczne, ale także doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie jakość, trwałość i wszechstronność. Bez względu na to, czy jesteś uczniem, artystą hobbystą, czy profesjonalistą, ten zestaw pędzelków z pewnością spełni Twoje oczekiwania i pomoże w realizacji Twoich kreatywnych pomysłów.

Wymiary opakowania 25x9x1cm