Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903039761155
Producent: nieznany producent

Zestaw 85 elementów: Kolorowe Ubranka i Akcesoria Dla Lalek, Inspirująca Kreatywność i Modę!

Rozbudź wyobraźnię i kreatywność Twojego dziecka dzięki temu zestawowi kolorowych ubranek i akcesoriów dla lalek. Każda lalka znajdzie w nim idealnie dopasowane kreacje, które umożliwią maluchowi wcielenie się w rolę prawdziwego projektanta mody. Niech Twoje dziecko stworzy własny wybieg mody, przeprowadzi modową sesję zdjęciową i przygotuje lalkowe stylizacje na różne okazje.

Nie tylko do zabawy – te piękne ubranka i akcesoria mogą również towarzyszyć lalkom Twojego dziecka w "codziennych obowiązkach". Wyobraź sobie, jak Twoja pociecha zaangażuje się w ubieranie i przygotowywanie lalek na różne sytuacje, rozwijając przy tym sprawność manualną i kreatywność.

Bogactwo akcesoriów w zestawie pozwoli na tworzenie niezliczonych stylizacji, na których zazdroszczą lalkom najlepsi projektanci mody. Może to właśnie zainspiruje Twoje dziecko do rozwijania pasji do mody i projektowania, a kto wie, może stanie się w przyszłości częścią tej kreatywnej branży?

Te ubranka staną się także ozdobą pokoju Twojego małego projektanta. Ich różnorodność i ilość zapewnią długie godziny fascynującej zabawy, podczas której rozwijać się będą umiejętności manualne oraz artystyczne zdolności.

Niezależnie od wieku, ten zestaw przyciągnie uwagę i dostarczy niezapomnianych chwil zabawy. To idealny prezent, który zachwyci każde dziecko, rozbudzając w nim pasję do kreatywności i mody.

Zalety:

- Długie godziny fascynującej zabawy zapewnione!
- Rozwija kreatywność, wyobraźnię i zdolności artystyczne.
- Poprawia sprawność manualną w zabawny sposób.
- Tworzenie nieograniczonej liczby lalkowych stylizacji.
- Zainspiruj dziecko do pasji i kreowania własnej mody już dziś!

 

Zestaw zawiera 85 elementów w tym :

- 10 sukienek dla lalek (długość 13cm) ,

- dodatki (buty, torebki, korony itp.)

- akcesoria (wieszaki, stojaki na wieszaki itp.)

Wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Zapakowane w foliowe opakowanie.