Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039716018
Producent: nieznany producent

Lalka Maja z Dźwiękiem - Twoja Mała Przyjaciółka

Lalka Maja to urocza towarzyszka, gotowa na przygody i zabawę, która zdobyła serca wielu dzieci i ich rodziców. Ta pięknie wykonana lalka o wyrazistym wyglądzie przypomina prawdziwe dziecko, co sprawia, że staje się nieodłącznym towarzyszem każdej małej mamy.

Maja jest nie tylko urocza, ale także interaktywna. Jej oczy zamykają się, gdy ją położysz, a otwierają, gdy ją podniesiesz, dodając jej autentycznego uroku. Maja ubrana jest w różowe body i pasującą do niego czapeczkę, a dzięki możliwości zdejmowania ubranka i prania, możesz zadbać o jej czystość, nawet po wielu przygodach.

To jednak nie wszystko, co Maja ma do zaoferowania. Po naciśnięciu na jej brzuszek, zaskoczy Cię czterema różnymi dźwiękami. Potrafi płakać, śmiać się, mówić "mama" i "tata", co sprawia, że zabawa nią staje się jeszcze bardziej realistyczna i pełna emocji.

Zabawa lalką Maja to nie tylko zabawa, to nauka. Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i wcielając się w rolę rodziców, uczą się wielu cennych umiejętności społecznych. Emulowanie sytuacji z życia dorosłego pomaga również dzieciom budować empatię i rozumieć własne emocje.

Ponadto, zabawa lalkami to doskonały sposób na rozwijanie wyobraźni, kreatywnego myślenia oraz umiejętności manualnych. To nie tylko zabawka, to nauka i rozwijanie kompetencji, które dzieci wykorzystają w dorosłym życiu.

Podaruj swojemu dziecku nie tylko zabawkę, ale też wspaniałą okazję do nauki i rozwoju. Lalka Maja z Dźwiękiem to prezent, który dostarczy wiele radości i wartości edukacyjnej.

 

Zasilanie: 3x LR44

Wysokość lalki: 40cm

Wymiary opakowania: 49cm x 24cm x 7cm

Lalka zapakowane w foliowe opakowanie.