Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039740525
Producent: nieznany producent

KRAB PEŁZAJĄCY INTERAKTYWNY Z DŹWIĘKIEM

Szukasz doskonałej zabawki, która stymuluje rozwój Twojego malucha? Przedstawiamy Ci pełzającego kraba - niezwykłą i interaktywną zabawkę, która zapewni niekończącą się radość i naukę!

Ten pełzający krabek jest prawdziwym mistrzem w szybkim pełzaniu, co stanowi doskonałe wyzwanie dla Twojego dziecka. Zmusza je do nadążania za nim, rozwijając jednocześnie zdolności motoryczne i zmysł wzroku. Obserwowanie jego ruchów to fascynujący trening dla małych oczu!

Nie musisz się martwić o ściany czy meble w domu, ponieważ ten inteligentny krab jest wyposażony w funkcję omijania przeszkód. Dzięki temu zabawa nie zostanie przerwana przez przypadkowe zderzenia z przedmiotami. Krab szybko wykrywa przeszkody i zmienia kierunek, zapewniając nieustającą zabawę.

To jednak nie koniec atrakcji! Czerwony krabek odtwarza również przyjemną muzykę, dodatkowo stymulując zmysł słuchu Twojego dziecka. Zabawa staje się jeszcze bardziej wciągająca i angażująca.

Wszystkie elementy kraba zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Twojego malucha. Ich zaokrąglone kształty gwarantują, że podczas zabawy nie ma ryzyka żadnych skaleczeń czy urazów.

Główne funkcje tej interaktywnej zabawki to pełzanie, omijanie przeszkód, odtwarzanie muzyki, stymulowanie zmysłów oraz zachęcanie do zabawy. To kompleksowy zestaw atrakcji, który zapewni Twemu dziecku niezapomniane chwile rozrywki i nauki.

Krab jest zasilany wbudowanym akumulatorem, dzięki czemu zabawy nie będą miały końca. Gdy krab się rozładuje, wystarczy podłączyć go do ładowania, aby po pewnym czasie mógł znów pełzać i dostarczać radość Twojemu maluchowi.

Materiały użyte do stworzenia tego kraba są najwyższej jakości, zapewniając trwałość i długotrwałą zabawę. Możesz być pewien, że Twój maluch będzie cieszyć się tym uroczym krabkiem przez wiele godzin.

Daj swojemu dziecku niezapomniane doświadczenie interaktywnej zabawy z pełzającym krabem. Ten wspaniały towarzysz zapewni rozwój, radość i niekończące się przygody!

 

Zawartość zestawu:

  • Krab

  • Kabel USB

Parametry techniczne:

  • Tworzywo: plastik

  • Zasilanie: wbudowany akumulator 3.7 V

  • Wiek: 3+

Wymiary:

  • Krab: 24 cm x 12,5 cm x 10,5 cm

  • Kabel USB (długość): 53 cm

  • Opakowanie: 21,5 cm x 12,5 cm x 12,5 cm

Produkt zapakowany w estetyczne kartonowe opakowanie.