Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902802915160
Producent: nieznany producent

MATA DMUCHANA DO ZABAWY DLA DZIECI

Wyjątkowa dmuchana mata wodna zaprojektowana specjalnie dla niemowląt wykonana została z wysokiej jakości tworzywa, gwarantującego niezwykłą wytrzymałość. Krawędź maty należy napompować powietrzem, a środek wypełnić wodą. Po złożeniu, zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu możesz zabrać ją na wycieczkę lub wakacje z dzieckiem. Wewnątrz maty znajdują się kolorowe zwierzątka wodne, które będą przesuwać się pod wpływem ruchów dziecka leżącego na niej. Jest również bardzo łatwa w czyszczeniu - wystarczy przetrzeć ją zwilżoną ściereczką i już jest gotowa do zabawy!

Zabawa z tą matą to nie tylko świetna forma ćwiczeń, ale również rozwijanie ciała i umysłu Twojego dziecka. Rybki zainteresują pociechę i pomogą mu nauczyć się koncentracji i skupienia. Matka jest również doskonałą pomocą przy nauce kolorów, a pływające w środku zwierzątka wodne umożliwią ćwiczenie koordynacji wzrokowej. To "magiczna" zabawka, która pozwoli dziecku odkryć świat wodnych zwierząt. Intensywne kolory sprawią, że dziecko będzie ciekawie obserwować rysunki i figury na matce.

Mata wodna doskonale sprawdzi się także w przypadku kolki lub bólu brzuszka malucha. Napełnienie jej ciepłą wodą i położenie dziecka na brzuchu, z kocykiem lub pieluszką pod spodem, pozwoli mu skupić się na zabawie, odwracając uwagę od bólu i dyskomfortu. Przygotowanie maty do zabawy zajmuje tylko kilka minut - wystarczy napompować powietrze i wlać wodę do środka. Zabawka nie przecieka, więc można zostawić wodę w środku bez obaw o mokrą podłogę.

Leżąc na brzuchu na tej macie, Twoje dziecko ćwiczy mięśnie odpowiedzialne za prawidłową postawę, plecy, nogi, rączki i szyję. Poruszające się wodne zwierzątka pomagają mu również ćwiczyć koordynację wzrokową i ruchy szyi, gdy patrzy za nimi. Mata jest doskonałą alternatywą dla zwykłych mat, zapewniając radosną zabawę i relaks dla malucha.

SPECYFIKACJA

  • kolor: wielokolorowy
  • wymiary (szer/dł): 60/45cm
  • wiek: 3m +
  • waga: 0,18kg
  • waga z opakowanie: 0,19kg