Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039720749
Producent: nieznany producent

PUZZLE UKŁADANKA EDUKACYJNA

Edukacyjna Układanka Puzzli dla Dzieci - Gry Memory z Chińsko-Angielskimi Napisami

Rozbudź kreatywność i rozwijaj umiejętności swojego malucha dzięki tej bajecznie kolorowej układance. Zaprojektowana z myślą o dostarczeniu mnóstwa zabawy, ta układanka wciągnie dziecko na długie godziny, jednocześnie wspierając jego rozwój.

Różnokolorowe obrazki nie tylko skradną serce każdego dziecka, ale również zachęcą je do odkrywania świata kształtów i przedmiotów. Aby urozmaicić zabawę, stwórz z puzzli grę memory. Wymieszaj kawałki, odwróć je obrazkiem do podłogi, a gdy dziecko znajdzie parę, będzie mogło złożyć pełny obrazek.

Podczas tej zabawy maluch nie tylko rozwija pamięć, ale także doskonali umiejętność logicznego myślenia i zdolności manualne. Puzzle stanowią także doskonały sposób na naukę cierpliwości.

Zestaw nie tylko jest kompaktowy i praktyczny, ale także łatwo przenośny dzięki metalowemu pudełku. Idealny do zabrania ze sobą w podróż.

Dodatkowo, na puzzlach znajdują się napisy w języku chińskim i angielskim, co sprawia, że stanowią atrakcyjny sposób na naukę nowych języków obcych.

Wymiary:
- Wymiary rybki (długość x szerokość): 6,5cm x 5,5cm
- Opakowanie: 16cm x 10cm x 7cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...