Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5901779364766
Producent: nieznany producent

Drewniane liczydło edukacyjne "Cyfry i Patyczki" - Twój klucz do zabawy i nauki matematyki!

Odkryj świat matematyki w fascynujący sposób dzięki naszemu drewnianemu liczydłu edukacyjnemu. To doskonałe narzędzie do nauki podstaw matematyki poprzez interaktywną zabawę.

W zestawie znajdziesz aż 74 elementy, w tym kolorowe cyferki, znaki matematyczne oraz patyczki. Wszystkie wykonane z trwałego drewna, co gwarantuje długotrwałą zabawę. Żywe, atrakcyjne kolory nie tylko ułatwiają naukę, ale również zachęcają dzieci do zgłębiania tajników matematyki.

Nasz zestaw pomaga w szybki i przystępny sposób zrozumieć podstawowe działania matematyczne. Dzięki niemu nauka dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia staje się przyjemnością. Wszystkie elementy zostały starannie zaprojektowane, aby ułatwić zrozumienie zasad matematyki w sposób obrazowy.

Całość jest zapakowana w praktyczne i estetyczne drewniane pudełko, które sprawia, że zestaw jest łatwy do przechowywania i transportu.

W skład zestawu wchodzą:
- 4 x 12 kolorowych patyczków,
- 19 cyferek,
- Znak mnożenia,
- Znak dzielenia,
- Plus,
- Minus,
- Znak równości.

Daj swojemu dziecku szansę na rozwijanie umiejętności matematycznych w sposób kreatywny i angażujący. Nasze drewniane liczydło edukacyjne "Cyfry i Patyczki" to nie tylko zabawka, ale także wartościowe narzędzie do nauki, które rozbudzi ciekawość i zrozumienie matematyki.

Wymiary :
długość patyczków : 7 cm
Wymiary tabliczek z cyferkami : 2,5 cm x 2,5 cm
Wymiary pudełka : 23 cm x 15 cm

Tworzywo :
Drewno