Wczytuję dane...
Model: KX7232
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 6956571730898
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

Puzzle drewniane układanka Montessori 155 elementów

Zestaw zawiera 130 drewnianych klocków o różnych kształtach i żywych kolorach, oferując niekończące się możliwości zabawy! Ta solidnie wykonana zabawka zapewni Twojemu dziecku godziny rozrywki.

Zachęć swoje dziecko do nauki poprzez zabawę! Klocki pomogą maluchowi poznać nazwy kolorów i kształtów oraz rozwijają umiejętność logicznego myślenia. Układanki, którymi jesteśmy wyposażeni, stanowią 24 karty o 5 poziomach trudności. Dziecko może najpierw patrzeć na kartę i układać puzzle, a później próbować samodzielnie, bez podpowiedzi. Dodatkowo, nazwy obiektów w języku angielskim pomogą w nauce języka obcego.

Ta układanka z pewnością przypadnie do gustu Twojemu dziecku, jeśli ma rozwiniętą wyobraźnię i lubi tworzyć samodzielnie. Nie musimy ograniczać się do kart – możemy tworzyć własne obiekty, obrazy, a nawet opowiadać całe historie za pomocą tych małych elementów. Pozwólmy rozwijać kreatywność naszego dziecka!

Warto również bawić się razem z dzieckiem i zachęcać je do interakcji z innymi maluchami. Zestaw zawiera aż 130 klocków, więc kilkoro dzieci może wspólnie bawić się i tworzyć, co nauczy ich współpracy i dzielenia się zabawkami. Razem budowanie przyjaźni i kreatywnych obiektów jest nieograniczoną zabawą, gdzie jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Zabawki Montessori to różnorodne układanki, instrumenty i pomoce dydaktyczne, które oferują wiele możliwości zabawy. Proste kształty i kolorowe elementy sprawiają, że dzieci chętnie do nich wracają, odkrywając ciągle nowe formy rozrywki. Zabawki te nie tylko rozwijają kreatywność, motorykę i zręczność, ale także pobudzają różne zmysły, zachęcają do nauki i autokorekty swoich projektów. Dlatego są cenione zarówno przez dzieci, jak i pedagogów na całym świecie.

Układanka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 3 roku życia z uwagi na małe elementy, które można łatwo połknąć.

Zawartość zestawu:

  • 130 drewnianych klocków w 6 różnych kształtach
  • 24 karty z wzorami do ułożenia o 5 poziomach trudności
  • Woreczek do przechowywania klocków

Rozmiar pudełka : 21,5cm x 25cm x 4,5cm

Zapakowane w kartonowe pudełko