Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039709966
Producent: nieznany producent

KONSTRUKCYJNE KLOCKI MAGICAL BLOCKS - Rozwijająca wyobraźnię zabawa!

Zapraszamy do odkrywania fascynującego świata Magical Blocks - zestawu 81 kolorowych klocków nowej generacji. To niezwykła zabawa, która jednocześnie uczy i bawi!

Zaprojektowane z plastiku, nasze klocki i zębatki pozwalają na konstruowanie mechanicznych układów, gdzie elementy napędzają się wzajemnie. Dzięki temu Twoje dziecko nie tylko bawi się, ale także uczy podstaw pracy koła zębatego!

Tworzenie różnorodnych konstrukcji rozwija wyobraźnię przestrzenną oraz wzmacnia zdolności manualne. To doskonała rozrywka dla całej rodziny, gdzie razem można odkrywać ciekawe mechanizmy.

Zestaw zawiera aż 81 różnokolorowych klocków, a także przyjemne naklejki, które dodadzą dodatkowego uroku wykonanym konstrukcjom.

Magical Blocks to świetna zabawka dla chłopców i dziewczynek, którzy zafascynowani będą spędzać godziny na tworzeniu, eksplorowaniu i zdobywaniu nowych umiejętności.

Dodatkowo, aby rozpocząć zabawę, potrzebna jest jedynie 1 bateria AA 1,5V, co sprawia, że zestaw jest gotowy do działania od razu po wyjęciu z pudełka!

Daj swojemu dziecku prezent, który rozwija, inspiruje i bawi jednocześnie - Magical Blocks to doskonały pomysł na prezent!