Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039702233
Producent: nieznany producent

Przedstawiamy Ci przenośną książeczkę kredową z uroczym motywem misia! Ta wyjątkowa książeczka jest zapinana na rzep i posiada kartki, które działają jak tablica kredowa.

Książeczka kredowa jest niezwykle przydatna podczas nauki cyferek, liter oraz podczas zwykłego kolorowania dla maluchów. Dzięki niej dziecko może rozwijać swoje zdolności manualne i kreatywność.

Kolorowa okładka książeczki zachęca do zabawy i kolorowania, co sprawia, że staje się ona ulubionym akcesorium każdego dziecka. Ponadto, ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, dziecko może mieć ją zawsze przy sobie.

W zestawie do książeczki dołączonych jest 12 markerów kredowych, które łatwo zmywają się przy użyciu mokrej szmatki. Książeczka wykonana jest z wodoodpornego materiału, dzięki czemu można ją łatwo czyścić.

Książeczka kredowa zawiera 14 stron przeznaczonych do malowania, co zapewnia wiele godzin kreatywnej zabawy. Jest to również doskonały sposób na naukę i rozwijanie umiejętności dziecka.

Ta przenośna książeczka kredowa jest idealna dla dzieci w każdym wieku. Zapewnia długotrwałą i edukacyjną zabawę, a także rozwija wyobraźnię i umiejętności artystyczne.

To również świetny pomysł na prezent, który z pewnością zachwyci każdego małego artystę.

 

 

Zestaw zawiera:

- wodoodporną książeczka z czarnymi kartkami przystosowanymi do markerów kredowych;

- 12 markerów kredowych;

- 2 ściereczki do wycierania.

Wymiary książeczki: 21 cm x 21 cm x 4 cm

Zapakowane w foliowy woreczek.