Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 3270220022503
Producent: inny

Kredki ołówkowe BIC Tropicolors 12 kolorów to doskonałe narzędzie dla małych artystów i kreatywnych duszyczek. Ich wyjątkowa trwałość oraz innowacyjne cechy sprawiają, że są niezastąpione w procesie tworzenia dzieł sztuki.

Te kredki ołówkowe są stworzone z myślą o dzieciach i ich potrzebach. Wykonane z wysokiej jakości żywicy syntetycznej, zapewniają wyjątkową wytrzymałość, co oznacza, że są one gotowe sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom artystycznym. Odporność na złamania grafitu jest nie tylko imponująca, ale także bezpieczna - w przypadku złamania nie tworzą drzazg ani ostrych fragmentów, które mogłyby zranić dziecko.

Dzięki szerokości 3,2 mm grafitu, te kredki zapewniają dobrą krycie i intensywność kolorów. Bazują na pigmentach, co sprawia, że kolory są żywe i wyraziste, co z pewnością zadowoli młodych artystów.

Dodatkowym atutem jest łatwe temperowanie kredki, co oznacza, że zawsze można utrzymać jej optymalną formę do rysowania i kolorowania. Ponadto, fakt, że kredka jest bezdrzewna, świadczy o trosce producenta o środowisko naturalne.

Nietoksyczność produktu to priorytet, który stoi na pierwszym miejscu. Dzięki temu kredki BIC Tropicolors 12 kolorów są bezpiecznym narzędziem dla każdego dziecka, co daje rodzicom pewność, że ich pociechy mogą tworzyć w pełni bezpiecznie.

Podsumowując, kredki ołówkowe BIC Tropicolors 12 kolorów to doskonały wybór dla młodych artystów. Ich trwałość, intensywność kolorów i bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że stanowią niezastąpione narzędzie do tworzenia i odkrywania pasji artystycznej.

Cechy produktu:
  • miękkie
  • niełamliwe 
  • łatwe w temperowaniu
  • żywe nasycone kolory
  • ilość kolorów - 12
  • ilość kredek - 12
  • Wymiary opakowania 21x10x1cm