Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5905130106415
Producent: inny

Blok techniczny biały A4 o gramaturze 170g to doskonałe narzędzie dla artystów, projektantów i wszystkich, którzy potrzebują wyjątkowej jakości papieru do rysowania i projektowania. Zestaw składa się z 10 arkuszy, co zapewnia dużo miejsca do wyrażania kreatywności.

Papier o gramaturze 170g to solidny i wytrzymały materiał, który pozwala na używanie różnorodnych mediów, takich jak ołówki, długopisy, markery czy farby akwarelowe, bez obawy o prześwity czy zniekształcenia podłoża. Jego gładka powierzchnia gwarantuje płynność ruchu, a jednocześnie umożliwia precyzyjne linie i detale.

Format A4 zapewnia wystarczającą przestrzeń do tworzenia zarówno małych, precyzyjnych ilustracji, jak i większych projektów artystycznych. Blok techniczny jest praktyczny do użytku w pracowni, szkole, biurze czy w podróży, umożliwiając artystom i projektantom swobodne wyrażanie swojej twórczości w dowolnym miejscu.

Biały kolor papieru stanowi neutralne tło, które doskonale podkreśla kolory i detale dzieła. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wysoką jakość podłoża i chcą, aby ich prace były prezentowane w jak najlepszym świetle. Blok techniczny A4 o gramaturze 170g to niezbędne narzędzie dla każdego, kto pragnie zanurzyć się w świat sztuki i designu, oferując przy tym nieograniczone możliwości wyrażania własnej kreatywności.