Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5901785369441
Producent: nieznany producent

Tablica kredowa samoprzylepna to praktyczny i wszechstronny produkt, który idealnie pasuje do różnych pomieszczeń w Twoim domu. Oto jej główne cechy:

Opis produktu:
- Typ :Tablica kredowa samoprzylepna
- Rozmiar: Rolka o wymiarach 45 cm x 200 cm
- Kolor: Czarny

Główne zalety:
1. Doskonały dodatek do każdego domu: Tablica ta jest wszechstronnie przydatna i sprawdzi się zarówno w pokoju dziecięcym, kuchni, jak i salonie.

2. Prosty montaż i demontaż: Dzięki samoprzylepnej powłoce, można ją łatwo zamocować i zdjąć bez konieczności używania narzędzi.

3. Łatwość komunikacji: Nie musisz już szukać czystej kartki i długopisu, aby zostawić ważną informację dla domowników. Tablica kredowa pozwala szybko zapisywać notatki, listy czy rysunki.

4. Idealna do pokoju dziecięcego: Dzieci pokochają tę tablicę, ponieważ mogą na niej swobodnie rysować i wyrażać swoją kreatywność, a przy okazji nie zaszkodzą ścianom.

5. Przyklejaj w dowolnych miejscach: Tablicę można przyciąć i przykleić w dowolnych miejscach, takich jak kubki, krzesła, stół, lodówka itp., co pozwala dostosować ją do swoich potrzeb.

6. Łatwa do czyszczenia: Możesz zmywać tablicę wilgotną szmatką, więc zawsze będzie wyglądać schludnie.

Uwaga:
- Przyklejaj tablicę wyłącznie na odtłuszczonych i równych powierzchniach, aby zapewnić trwałość mocowania.

W skład zestawu wchodzi:
- Tablica samoprzylepna o wymiarze 45 cm x 200 cm
- 5 kred (2 białe, niebieska, żółta, czerwona)

To produkt fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie o wymiarach 45,5 cm x 3,5 cm x 3,5 cm. Dzięki tej tablicy kredowej samoprzylepnej zyskasz wygodny sposób komunikacji w domu oraz dodatkową przestrzeń do wyrażania kreatywności.