Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5900779934931
Producent: inny

ZABAWKA EDUKACYJNA - DREWNIANY ZEGAR
STYMULUJE ROZWÓJ - Ten drewniany zegar nie tylko zachwyca pięknymi, żywymi kolorami, ale także wspiera rozwój najmłodszych poprzez stymulowanie wyobraźni i pobudzanie kreatywności. Zabawa z nim to doskonałe ćwiczenie zdolności manualnych i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

NAUKA Z RADOŚCIĄ - Dzięki drewnianemu zegarowi dziecko może poznawać różne kształty, uczyć się cyfr, poznawać ich odpowiedniki w języku angielskim, rozwijać znajomość kolorów oraz odczytywać godzinę wraz z minutami. Zestaw zawiera 12 klocków, z którymi dziecko może ćwiczyć dopasowywanie kształtów do odpowiednich otworów w kostce edukacyjnej.

BEZPIECZNA ZABAWA - Nasza zabawka jest zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Wszystkie drewniane elementy są doskonale oszlifowane i malowane bezpiecznymi dla środowiska farbami. Brak wystających ostrych elementów gwarantuje, że dziecko jest bezpieczne podczas zabawy. Zegar posiada certyfikaty CE i EN 71 potwierdzające zgodność z normami bezpieczeństwa.

ZESTAW Z DODATKAMI - W zestawie znajduje się także nawlekacz z sznurkiem. Dziecko może ćwiczyć cierpliwość, dokładność i koncentrację poprzez nawlekanie klocków. To doskonała forma nauki poprzez zabawę.

SPECYFIKACJE:
- Wiek: 3+
- Certyfikaty: CE, EN 71
- Materiał: Drewno
- Wymiary (Dł/Szer/Wys): 16,5/16,5/1,5 cm
- Waga zestawu: 120 g

W ZESTAWIE:
- Podstawa
- 12 Klocków
- Sznurek z nawlekaczem