Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902802907905
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: inny

MINI KLAMERKI DREWNIANE - ZESTAW 100 SZTUK

  • PRAKTYCZNA ILOŚĆ – zestaw zawiera 100 sztuk klamerek i jest to wystarczająca ilość, aby wykorzystać je w funkcjonalny i ciekawy sposób.
  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE – klamerek można wykorzystać w scrapbookingu , a także jako ciekawy element dekoracyjny przy innych pomysłach i aranżacjach; mogą zastąpić funkcję tablicy korkowej na pinezki lub do przyczepienia zdjęć w ramce. 
  • SPECYFIKACJA wymiary (dł/szer/wys) ~0,9/0,3/2,5cm; materiał drewno, waga zestawu 50g.
  • ATRAKCYJNY WYGLĄD – spinacze charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem i estetycznym wyglądem, co wpływa na satysfakcję z ich użytkowania; są uroczych, małych rozmiarów.
  • DREWNIANE – do produkcji klamerek użyto drewna, dzięki czemu są one bardziej trwałe i można cieszyć się nimi dłużej niż ich plastikowymi odpowiednikami, które podlegają procesowi utleniania i łamią się.

SPECYFIKACJA:

  • materiał: drewno
  • wymiary 1 sztuki (dł/szer/wys): ~0,9/0,3/2,5cm
  • waga zestawu: 50g

W ZESTAWIE

  • 100 sztuk klamerek

Wymiary opakowania ok 10 x 10.5 x 2 cm

Drewniane klamerki posłużą jako alternatywa dla gotowych rozwiązań dekoracyjnych. Jeżeli masz choć odrobinę artystyczną duszę i lubisz rzeczy wykonane własnoręcznie, ten produkt sprawdzi się znakomicie. Poczuj satysfakcję i radość ze wspaniałego efektu końcowego!

Zestaw zawiera 100 sztuk spinaczy i jest to wystarczająca ilość, aby wykorzystać je w funkcjonalny i ciekawy sposób. Z ich pomocą można wyczarować mnóstwo kreatywnych, oryginalnych kompozycji. Ograniczeniem, co do zastosowania, jest tylko wyobraźnia!

Klamerki są urocze, przede wszystkim ze względu na małe rozmiary. Charakteryzują się precyzyjnym wykonaniem i estetycznym wyglądem, co wpływa na satysfakcję z ich użytkowania.

Mini żabki mają szerokie zastosowanie, gdyż można je wykorzystać w scrapbookingu, czyli m.in. w samodzielnym tworzeniu albumów z fotografii, a także jako ciekawy element dekoracyjny przy innych pomysłach i aranżacjach. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia! Klamerki na sznurku z powodzeniem zastąpią tradycyjną tablicę korkową na pinezki lub lodówkę z magnesami. Można przypiąć nimi przyprawy, ważne informacje na karteczkach, zarówno dla siebie, jak i dla drugiej osoby, której chcemy przekazać wiadomość.

Do produkcji klamerek użyto drewna, dzięki czemu są one bardziej trwałe i można cieszyć się nimi dłużej niż ich plastikowymi odpowiednikami, które podlegają procesowi utleniania i dość szybko się łamią.