Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039718289
Producent: nieznany producent

RZUT DO CELU WORECZKAMI RZUTKI GRA ZRĘCZNOŚCIOWA

Rzut do celu woreczkami to dynamiczna gra zręcznościowa, idealna dla dzieci uwielbiających sprawdzanie swoich umiejętności rzucania. Ta zabawa nie tylko rozwija precyzję i celność, ale także wpływa pozytywnie na rozwój siły, szybkości oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej u najmłodszych.

Głównym celem gry jest celowanie i rzucanie woreczkami do otworów umieszczonych na specjalnej planszy. Otwory posiadają różne punktacje, co dodaje element rywalizacji i strategii. Doskonałe miejsca do rozgrywki to ogród, park czy las, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się zabawą również w domu.

Zestaw zawiera wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia emocjonującej zabawy:

- 3 woreczki,
- 3 piłeczki,
- solidny stelaż z tarczą,
- tarcza z otworami o zróżnicowanej trudności.

Gra oferuje różne warianty rozgrywki, co sprawia, że nigdy się nie nudzi. Możecie ustalić zasady, gdzie gracz zdobywający więcej punktów w krótkim czasie zostaje zwycięzcą, albo konkurować, kto osiągnie lepszy wynik, zużywając jak najmniejszą liczbę woreczków.

Dodatkowym elementem, który wzbogaca doświadczenie, jest opcja gry wymagająca nie tylko zręczności, ale także refleksu i koncentracji. Dziecko może dostawać losowe hasła od rodzica i rzucać woreczkami do odpowiadających im otworów w usłyszanej kolejności. Ta wersja gry rozwija nie tylko umiejętności fizyczne, ale także pamięć słuchową.

Rzut do celu woreczkami to nie tylko świetna zabawa, ale również doskonały sposób na rozwijanie różnorodnych umiejętności u dziecka. Bawcie się razem, rozwijajcie zdolności i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem!

Wymiary zabawki: 71cmcm x 71cm x 36,5cm

Wymiary opakowania: 66,5cm x 21,5cm x 7 cm