Wczytuję dane...
Model: KX9366
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902802907899
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

ZESTAW PACYNEK 6SZT. - LUDZIKI

  • KOLEKCJA RODZINY – zestaw zawiera 6 sztuk kukiełek-ludzików, które pasują na każdy palec dłoni; możemy użyć do zabawy kilku palców, co zwiększa atrakcyjność i sprawia, że teatrzyk jest ciekawszy oraz daje możliwość rozwoju opowieści; pacynkami można bawić się również w większym gronie; pacynki są odpowiednie na ręce małych dzieci, ale także mniejsze dłonie dorosłych.

 

  • PLUSZOWY I KOLOROWY – dzięki miłemu i przyjemnemu w dotyku materiałowi oraz jaskrawym barwom zabawka zwraca uwagę dziecka i zachęca do zabawy.
  • WPŁYWA NA ROZWÓJ DZIECKA  dzięki zabawie w teatrzyk dziecko rozwija kreatywność i wyobraźnię oraz usprawnia umiejętności mówienia, słuchania, a także zdolności motoryczne i integracyjne; pacynki mogą służyć do zabawy samemu, z dorosłymi lub z innymi dziećmi w większej grupie.

 

  • ŁATWY W PRZECHOWYWANIU I TRANSPORCIE – pacynki są małych rozmiarów i zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu są wygodne w przechowywaniu, a także w transporcie; cały zestaw można bez problemu zabrać ze sobą do torby, plecaka, do kolegi czy do przedszkola.

SPECYFIKACJA

  • wiek: 0+
  • certyfikaty: CE, EN 71
  • średnie wymiary 1 sztuki (szer/wys): 8/8cm
  • waga 1 sztuki: ~4g
  • waga zestawu: 25g

Urocze pacynki przeniosą Cię w mgnieniu oka do bajkowej krainy, zapewniając zarówno zabawę, jak i edukację bez konieczności opuszczania domu. Te niewielkie pluszaki doskonale sprawdzą się jako kukiełki do domowego teatrzyku, dostarczając mnóstwo radości i uśmiechu wszystkim dzieciom, nawet w pochmurne czy deszczowe dni.

Zestaw składa się z 6 niezwykle sympatycznych pacynek-ludzików, które bez problemu pasują na palec dłoni. Ta wielkość umożliwia używanie kilku palców podczas zabawy, co zwiększa jej atrakcyjność i czyni teatrzyk jeszcze ciekawszym, dając możliwość rozwijania opowieści. Pacynki mogą być również używane w większym gronie, wykorzystując do tego nie tylko rękę, ale także np. ołówek czy kredkę. W skład zestawu wchodzą postacie z rodziny, takie jak mama, tata, syn, córka, dziadek i babcia.

Pacynki są wykonane z pluszowego, miłego w dotyku materiału, a także mają wyraziste kolory. Przyciągają one uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. Są one również lekkie i małych rozmiarów, co sprawia, że są odpowiednie nawet dla najmłodszych użytkowników.

Zabawa w teatrzyk zapewnia nie tylko mnóstwo radości, ale także pełni funkcję edukacyjną, wpływając na rozwój intelektualny dziecka. Pacynki pomagają rozwijać wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętność odgrywania ról już od najmłodszych lat. Wspierają rozwój umiejętności mówienia, słuchania oraz zdolności motorycznych i integracyjnych. Idealnie sprawdzają się do odtwarzania znanych postaci z bajek, a także do tworzenia własnych, fascynujących i zabawnych historii. Przez zabawę dziecko uczy się również o funkcjonowaniu rodziny i relacjach między jej członkami. Pacynkami można bawić się samodzielnie, w grupie z innymi dziećmi lub też w towarzystwie dorosłych.

Zestaw kukiełkowych postaci zajmuje niewiele miejsca, co czyni go łatwym do przechowywania i wygodnym w transporcie. Można go bez problemu schować lub zabrać na ogród, do przedszkola, parku, do znajomych czy w podróż, zarówno bliską, jak i dalszą. Pacynki są odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Zalecane do użytku domowego oraz jako wyposażenie przedszkola