Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 4711577007571
Producent: inny

Gumka Hi-Polymer to niezwykle ekonomiczny produkt, który zapewnia doskonałe rezultaty przy usuwaniu ołówka. Oto cechy, które wyróżniają tę gumkę:

  1. Wyjątkowa trwałość: Gumka Hi-Polymer jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają jej wyjątkową trwałość. Nie pęka, nawet przy intensywnym użytkowaniu, co sprawia, że jest niezwykle ekonomiczna i długo się sprawdza.

  2. Bezpieczne i czyste usuwanie: Gumka Hi-Polymer nie brudzi się i nie pozostawia nadmiernych ścinków. Jej zdolność samooczyszczenia pozwala utrzymać porządek na biurku i utrzymać estetykę notatek. Możesz mieć pewność, że Twoje dokumenty będą czyste i schludne.

  3. Uniwersalne zastosowanie: Gumka Hi-Polymer sprawdzi się doskonale w różnych miejscach, gdzie często korzysta się z ołówka. Może być używana w domu, szkole, uczelni oraz w pracowniach graficznych, technicznych i artystycznych. Jest niezastąpiona przy pisaniu, rysowaniu i projektowaniu.

  4. Komfortowa obsługa: Gumka jest łatwa do trzymania i precyzyjnego prowadzenia. Jej ergonomiczny kształt zapewnia wygodę podczas korzystania z niej, co ułatwia precyzyjne usuwanie ołówka.

Gumka Hi-Polymer to nieodłączny element zestawu do pisania i rysowania. Jej trwałość, zdolność samooczyszczenia oraz czyste usuwanie sprawiają, że jest to niezwykle praktyczny i funkcjonalny produkt. Niezależnie od tego, czy jesteś uczniem, studentem czy profesjonalistą, gumka Hi-Polymer zadbają o estetykę Twoich notatek i porządek na biurku.