Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902277177599
Producent: inny

Teczka z gumką A4 biała to wyjątkowo praktyczna teczka biurowa, która doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak i w domu czy szkole.

Główne cechy teczki to:

  • Standardowa kartonowa konstrukcja: Teczka wykonana z solidnego kartonu, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Jest to niezastąpiony element organizacji dokumentów.

  • Kolor biały: Teczka prezentuje elegancki wygląd dzięki swojemu kolorowi białemu. Jest to również praktyczne rozwiązanie, ponieważ pozwala łatwo oznaczyć i zidentyfikować zawartość teczki.

  • Gumka w kolorze teczki: Teczka jest wyposażona w elastyczną gumkę, która utrzymuje dokumenty wewnątrz w bezpieczny sposób. Gumka jest utrzymana w tym samym kolorze co teczka, co nadaje całości spójny wygląd.

  • Format A4: Teczka jest idealnego rozmiaru A4, co oznacza, że ​​pomieści większość standardowych dokumentów, takich jak arkusze papieru, raporty czy notatki. Dzięki temu można przechowywać i transportować ważne dokumenty bez problemu.

  • Trzy skrzydła zapobiegające wypadnięciu dokumentu: Teczka jest wyposażona w trzy skrzydła wewnętrzne, które chronią dokumenty przed przypadkowym wypadnięciem. Zapewniają one bezpieczne i zorganizowane przechowywanie papierów, a jednocześnie ułatwiają szybkie ich wyszukiwanie.

Teczka z gumką A4 biała to niezawodny partner w codziennych zadaniach biurowych, pomagający utrzymać dokumenty w porządku i zapewniający łatwy dostęp do nich w potrzebie.