Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5906858012668
Producent: inny

Zszywki 24/6 mm to niewielkie, ale niezwykle przydatne akcesorium biurowe, które znaleźć można zarówno w biurze, jak i w domu. Wykonane ze stali nierdzewnej, są trwałe i odporne na korozję, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Każde opakowanie zawiera imponującą ilość - 1000 sztuk zszywek o rozmiarze 24/6 mm.

Rozmiar 24/6 mm oznacza, że każda zszywka ma długość 24 mm i szerokość 6 mm. Ten standardowy rozmiar jest powszechnie używany w większości biur i domów, dzięki czemu zszywki te są kompatybilne z większością popularnych zszywaczy.

Cena podana w ofercie dotyczy jednego pudełka zawierającego aż 1000 sztuk zszywek. Dzięki temu, nawet intensywni użytkownicy biurowi lub studenci mogą cieszyć się długotrwałym zaopatrzeniem bez konieczności częstego uzupełniania.

Zszywki 24/6 mm są niezastąpione do łączenia dokumentów, papierów i innych materiałów biurowych. Można je wykorzystywać zarówno w tradycyjnych zszywaczach, jak i w zszywaczach elektrycznych. Dzięki nim można utrzymać dokumenty w porządku i organizować pracę w biurze lub w domu. Dlatego też są nieodłącznym elementem wyposażenia każdej biurkowej przestrzeni.