Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5901779369372
Producent: nieznany producent

"Zabawka Piaskownica Kinetyczna dla Twojego Dziecka

Piaskownica to idealny towarzysz do wszelkich zabaw plastycznych i kreatywnych eksperymentów. Dzięki niej Twoje dziecko będzie mogło swobodnie bawić się piaskiem kinetycznym, ciastoliną, masą solną, a Ty nie musisz się martwić o czystość i porządek.

Doskonale sprawdzi się również na plaży podczas budowania zamków z piasku. Nasza piaskownica jest łatwa do przenoszenia, ponieważ jest dmuchana. Po zakończeniu zabawy wystarczy spuścić z niej powietrze, a zajmie niewiele miejsca.

Posiada klasyczny wentyl, który ułatwia napełnianie i opróżnianie piaskownicy, tak jak większość zabawek dmuchanych do wody.

Dodatkowo, nasza piaskownica jest wodoodporna i wykonana z wytrzymałego plastiku PCV, co zapewnia jej trwałość i wytrzymałość.

Produkt dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. Kolory są wysyłane losowo, co sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Wymiary: 56cm x 40cm

Daj swojemu dziecku możliwość tworzenia i zabawy z piaskiem kinetycznym dzięki naszej zabawce piaskownicy kinetycznej. To doskonały sposób na rozwijanie kreatywności i zabawę na świeżym powietrzu."