Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039709331
Producent: nieznany producent

Dwustronna taśma akrylowa 6mmx3m

Dwustronna taśma akrylowa o wymiarach 6mm x 3m to niezwykle wytrzymałe narzędwo oferujące szerokie możliwości zastosowań. Specjalnie przeznaczona do trwałego łączenia i klejenia w branży reklamowej, montażu elementów karoserii oraz łączenia różnych materiałów, takich jak szkło, tworzywa sztuczne (pleksi, poliwęglany, ABS, PS, HIPS, DIBOND).

Dzięki łatwej w użyciu i elastycznej strukturze, taśma doskonale absorbuje nierówności powierzchni, co sprawia, że jest idealna do klejenia różnych materiałów o nieregularnej powierzchni. Jej wszechstronność pozwala zastąpić tradycyjne metody mocowania, takie jak śruby, nity czy kleje.

Klej akrylowy, używany w tej taśmie, wulkanizuje się z powierzchnią w ciągu 24 godzin od aplikacji, co zapewnia całkowitą siłę klejenia. Oferuje on nie tylko dużą wytrzymałość mechaniczną, ale także doskonałą trwałość połączenia, pozostając odpornym na paliwa, oleje, płyny chłodnicze, promieniowanie UV, wilgoć, starzenie się oraz zmienne warunki pogodowe.

Taśma żelowa nie tylko łączy elementy, ale również skutecznie uszczelnia połączenie, chroniąc produkt przed działaniem wilgoci, zanieczyszczeń oraz substancji chemicznych. Cena dotyczy jednej sztuki produktu.