Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5903039702714
Producent: nieznany producent

Poduszka Plecak dla Maluszka - Bezpieczna Nauka Chodzenia z Uroczym Motywem Pszczołki

Odkryj innowacyjną poduszkę plecak, stworzoną specjalnie po to, aby wspierać Twojego maluszka w etapie nauki siadania i chodzenia.

Główne cechy:

1. **Ochrona i Komfort**: Poduszka zapewnia delikatną ochronę główki i pleców Twojego dziecka w trakcie odkrywania umiejętności siadania i stawiania pierwszych kroków.

2. **Łatwy w Użyciu**: Poduszka jest wygodna w użyciu – zakładasz ją na plecy maluszka tak samo, jak zwykły plecak.

3. **Bezpieczne Pierwsze Kroki**: Jest idealnym rozwiązaniem dla maluszka, który właśnie zaczyna stawiać pierwsze kroki. Dzięki naszej poduszce nie musisz martwić się o ewentualne upadki i urazy.

4. **Amortyzacja Upadków**: W przypadku upadku, poduszka działa jak miękka osłona, absorbuje siłę uderzenia i zapobiega bezpośredniemu uderzeniu główki o twardą podłogę.

5. **Regulowane Paski**: Dzięki regulowanym paskom możliwe jest dopasowanie poduszki do odpowiedniej wysokości maluszka, zapewniając maksymalny komfort i skuteczność.

6. **Przytulanka i Akcesorium**: Poza funkcją bezpieczeństwa, poduszka może służyć również jako przytulanka dla Twojego dziecka, wprowadzając dodatkową przyjemność i komfort.

7. **Przyjazny Materiał**: Wykonana z miłego w dotyku materiału, poduszka jest przyjazna dla delikatnej skóry dziecka.

Bezpieczeństwo i wygoda Twojego maluszka mają dla nas najwyższy priorytet. Nasza poduszka plecak to nie tylko produkt funkcjonalny, ale także piękny element wspierający ten wyjątkowy etap w życiu Twojego dziecka.

**Wymiary**: 25cm x 15cm

Daj swojemu dziecku najlepszy start w nauce chodzenia z naszą Poduszką Plecak z Uroczym Motywem Pszczołki.