Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902802911865
Producent: nieznany producent

POKRYWKI SILIKONOWE - ZESTAW 4 SZT

  • ELASTYCZNY MATERIAŁ – zestaw wykonany jest z elastycznego silikonu, który doskonale dopasowuje się do różnego rodzaju pojemników / misek, radzi sobie z każdym typem materiału (szkło, porcelana, stal, tworzywo sztuczne itp.). Wszystkie pokrywki zawierają przy każdym brzegu grubszy kawałek materiału za który możemy je naciągnąć. Silikon jest odporny na każdą temperaturę, możesz przykryć wrzątek, a także używać ich w zamrażarce, bez problemu możesz również podgrzewać z nimi jedzenie w mikrofalówce. Pokrywki pozwalają również na przechowywanie substancji płynnych.
  • ZACHOWUJĄ ŚWIEŻOŚĆ JEDZENIA NA DŁUŻEJ – stosowanie pokrywek silikonowych zagwarantuje Ci, że Twoje jedzenie będzie świeże, oraz nie zepsuje się, a owoce i warzywa nie wyschną.
  • NIE PRZENOSZĄ ZAPACHÓW W LODÓWCE – korzystanie z pokrywek silikonowych powoduje, że zapachy z jedzenia nie rozprzestrzeniają się i nie mieszają w lodówce, czego zapewne wiele osób nie lubi i walczy z tym zakrywając miskę np. talerzem lub folią aluminiową.
  • WIELOKROTNE UŻYTKOWANIE - komplet zawiera dużą pokrywkę, małą oraz 2 średnie. Zestaw wniesie sporo oszczędności, nie ma konieczności ciągłego kupowania folii aluminiowych, wystarczy umyć pokrywkę pod bieżącą wodą (można myć w zmywarce), a będzie ona gotowa do dalszego stosowania. Pamiętaj, by podczas zakładania pokrywki odtłuścić pojemnik, który chcemy zamknąć.

SPECYFIKACJA

  • materiał: silikon
  • kolor: przezroczysty
  • wymiary małej (dł/szer): 10/10cm
  • wymiary średniej (dł/szer): 14/14cm
  • wymiary dużej (dł/szer): 19/19cm

W ZESTAWIE

  • 4 szt. pokrywek (mała, 2x średnie, duża)

Zestaw pokrywek wykonanych z silikonu, dopasuje się do o różnego rodzaju naczynia, radzi sobie z każdym typem materiału (szkło, porcelana, stal, tworzywo sztuczne itp.). Każda z pokrywek zawiera przy brzegu grubszy kawałek materiału za który możemy ją naciągnąć.

Silikon jest odporny na temperaturę, możesz przykryć wrzątek, a także używać ich w zamrażarce, bez problemu możesz również podgrzewać z nimi jedzenie w mikrofalówce. Pokrywki pozwalają również na przechowywanie substancji płynnych.

Miałaś kiedyś problem z nieświeżym jedzeniem zaraz po jego otwarciu? Lub zapach jakiegoś posiłku był tak intensywny, że wymieszał się z pozostałymi znajdującymi się w lodówce? Stosowanie pokrywek silikonowych rozwiąże ten problem. Jedzenie zachowa świeżość na dłużej, a zapach nie rozprzestrzeni się w lodówce. Owoce oraz warzywa będą cały czas soczyste i świeże, pokrywki nie dopuszczą do ich wyschnięcia.

Wiele osób próbuje z tym walczyć, np. zakrywając miskę talerzem lub folią aluminiową. Korzystanie z NASZEGO zestawu pokrywek wniesiesz w SWÓJ budżet wiele oszczędności, nie ma konieczności ciągłego kupowania folii, wystarczy umyć pokrywkę pod bieżącą wodą (można myć w zmywarce), a będzie ona gotowa do dalszego stosowania.