Wczytuję dane...
Model: KX6022
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039720725
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

ZESTAW METALOWYCH SAMOCHODZIKÓW POJAZDY 10SZT.

 

Na miejsca?

Gotowi?

Start!

Czas rozpocząć emocjonujący wyścig!

10 aut to 10 zawodników pędzących po wygraną. Bez względu na to czy to tor Formuły 1, czy wymagający Rajd Dakar, te samochody są gotowe.

Malowanie karoserii aut nawiązuje do typowo wyścigowej estetyki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by te pojazdy uczestniczyły w ruchu ulicznym. Będą doskonałym wyposażeniem pokoju fana motoryzacji i kolekcjonera autek. Sprawdzą się jako uzupełnienie dużych zabawek jak parkingi czy tory, ale same w sobie też są doskonałym zestawem przynoszącym długie godziny zabawy.

10 autek to świetny pretekst do integracji z rówieśnikami i wspólnych zabaw tak wewnątrz, jak i na podwórku. Samochodziki mieszczą się w małych rączkach i kieszeniach, wiec z łatwością zabierzesz je na spacer lub plac zabaw.

Zabawa autkami pozwala rozwijać wyobraźnię Twojego dziecka, które może tworzyć niesamowite tory przeszkód przez cały pokój.

Manipulowanie niewielkimi obiektami pomoże rozwinąć chwytność małych paluszków. Taka zabawa przygotuje dziecko między innymi do pewnego trzymania ołówka.

Zabawa autami odciągnie Twoje dziecko od ekranu telefonu czy komputera. To rozrywka, która wpływa na prawidłowy rozwój każdego malucha. Dodatkowo prowokuje do zadawania pytań, a także kreowania nowej pasji.

Zestaw zapakowany w bardzo estetyczne opakowanie z okienkiem - doskonały pomysł na prezent. Opakowanie zostało wyposażone w praktyczny uchwyt, który pozwoli zabrać cały zestaw wszędzie ze sobą.

 

DANE TECHNICZNE

W zestawie 10 metalowych autek z różnym malowaniem - kolory pojazdów mogą się różnić od tych na zdjęciach.

Wymiary auta: 8cm x 3,6cm x 2,5cm

Wymiary opakowania: 28,5cm x 28,5cm x 5,8cm

Autka mają obrotowe koła i nie mają napędu.

Zestaw przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.