Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039720626
Producent: nieznany producent

Zapraszamy do emocjonującej rozgrywki w prawdziwej bitwie, która rozgrywa się w miniaturze! Przedstawiamy Ci naszego zdalnie sterowanego CZOŁGA WOJSKOWEGO dostępnego w dwóch częstotliwościach, co pozwala na toczenie prawdziwych bitew na pustynnym terenie.

Czym wyróżnia się nasz CZOŁG WOJSKOWY?

- Realistyczne efekty dźwiękowe: Usłyszysz odgłosy pracy silnika, wystrzał z działa i strzelającego karabinu maszynowego, które dodają autentyczności rozgrywce.

- Efektowne efekty świetlne: Przednie lampki diodowe, kolorowe oświetlenie wieżyczki i światełka na tylnej burcie wskazujące stan bitwy tworzą niesamowity klimat w ciemniejszym pomieszczeniu.

- Zasilanie: Czołg zasilany jest wbudowanym akumulatorem, co obniża koszty eksploatacji. Pilot sterowany jest za pomocą 1 baterii 9V (w zestawie).

- Multifunkcyjny pilot: Pełne sterowanie jak w prawdziwym czołgu, w tym jazda do przodu i do tyłu, skręcanie w lewo i prawo, obrót o 360 stopni, obracanie wieżyczki oraz strzelanie, zapewniają maksymalną kontrolę nad pojazdem.

- Szczegóły i realizm: Czołg posiada gąsienicowy układ jezdny na miękkich gumowych gąsienicach, co zapewnia doskonałą przyczepność. Obrotowa wieżyczka umożliwia prowadzenie ognia w zakresie 360 stopni. Otwierany właz w wieżyczce pozwala na umieszczenie załączonego czołgisty i karabinu maszynowego.

- Mechanizm trafień: Po oddaniu trafienia, usłyszysz dźwięk trafionego celu, a jedna z lampek na tylnej burcie trafionego czołgu zgaśnie. Po trzykrotnym trafieniu przeciwnika, jego czołg zostanie unieruchomiony na chwilę, co oznacza przegraną bitwę. Po 30 sekundach bitwę można rozpocząć od nowa.

- Wymiary: Czołg ma długość 34 cm, wysokość 11 cm i szerokość 12 cm.

Ten CZOŁG WOJSKOWY to idealna zabawka na nudne wieczory oraz doskonały prezent dla miłośników militariów i modelarstwa. Przygotuj się do prawdziwej bitwy i weź udział w emocjonującej rozgrywce na pustynnym polu walki!"

Wymiary czołgu
długość 34 cm
wysokość 11 cm
szerokość 12 cm
Zasilanie Czołg zasilany jest akumulatorem (w zestawie)
Pilot zasilany jest 1 baterią 9V (w zestawie)

Zabawka przeznaczona od 6 roku życia.
WYMIARY OPAKOWANIA - ok. 38cm x 21cm x 15cm