Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5702017399683
Producent: lego

LEGO NINJAGO - Starcie Lloyda z Mechem EVO: Epickie Bitwy i Wesoła Zabawa w Świecie Ninja!

Przedstawiamy zestaw LEGO NINJAGO - Starcie Lloyda z Mechem EVO, który zapewni Twojemu dziecku wesołą cyfrową zabawę w stylu ninja oraz niezapomniane, epickie bitwy! W zestawie znajdują się dwie minifigurki: Złoty Lloyd uzbrojony w złoty miecz oraz wojownik-szkielet z dwoma shurikenami. Dzięki nim dzieci mogą urządzać pełne akcji starcia i wcielać się w role swoich ulubionych bohaterów NINJAGO.

W tym zestawie kreatywna zabawa nie ma granic! Dzieci mogą ulepszyć mecha Lloyda złotą zbroją i skrzydłami, aby pomóc mu pokonać mecha wojownika-szkieletu, który jest uzbrojony w dużą broń i kapelusz, który może posłużyć jako tarcza.

Gdy dzieci ukończą wyzwanie i wygrają epicką bitwę, zostaną nagrodzone kolekcjonerskim sztandarem Odporności, który mogą wyeksponować na mechu Złotego Lloyda jako dowód na swoje bohaterskie dokonania.

Zestaw LEGO NINJAGO - Starcie Lloyda z Mechem EVO to idealna rozrywka dla fanów ninja w wieku 6+. Dzięki 223 elementom, dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętności budowania.

Przygotuj swojego małego ninja na niezliczone przygody w świecie NINJAGO i pozwól mu wcielić się w rolę Lloyda, stając do epickich starć z Mechem EVO! Wspólnie odkryjcie magię tego fantastycznego zestawu LEGO NINJAGO i zanurzcie się w pełnym akcji i emocji świecie ninja!

Wymiary opakowania 26/14/7cm