Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039736887
Producent: nieznany producent

Przedstawiamy niebieski pistolet do baniek mydlanych z efektem skrzydeł! Ten niesamowity produkt pozwoli w kilka sekund stworzyć ogrom małych, pięknych mydlanych bańek.

Pistolet do baniek mydlanych to niezastąpiony gadżet, który sprawia, że puszczanie baniek staje się szybkie, efektowne i niezwykle przyjemne. Wystarczy jeden przycisk, a z lufy pistoletu wystrzeli mnóstwo malutkich bańeczek!

Bajeczne bańki mydlane to doskonała rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Kto nie lubi podziwiać delikatnych, unoszących się w powietrzu bańek?

Obsługa pistoletu jest banalnie prosta! Wystarczy zanurzyć lufę w przygotowanym płynie do baniek, następnie skierować pistolet w wybrane miejsce i nacisnąć spust. Będziesz zaskoczony ilością bańek, które wylatują z pistoletu!

Korzystanie z tego urządzenia to także świetny sposób na rozwijanie zdolności manualnych. Wymaga precyzji i umiejętności dokładnego zanurzenia lufy w płynie oraz celowania. Twój maluch szybko opanuje technikę obsługi pistoletu i będzie cieszyć się nieskończoną ilością bańek.

Bańki mydlane to fantastyczna zabawa, podczas której dzieci będą próbowały łapać lub wybijać bańki. Dodatkowo, bańki są wspaniałym elementem dekoracyjnym podczas urodzin czy wesel, dodając uroku i koloru.

Pistolet do baniek mydlanych wykonany jest z trwałego i solidnego plastiku, tak aby przetrwać intensywną zabawę. Możesz być pewien, że ten produkt wytrzyma wiele sesji z dziećmi gotowymi zrobić wszystko, aby zbić każdą bańkę!

Zestaw zawiera pistolet do baniek, pojemnik z płynem do baniek oraz miseczkę. Do zasilania pistoletu potrzebne są trzy baterie AA (brak w zestawie).

Przekonaj się, jak wiele radości może dostarczyć niebieski pistolet do baniek mydlanych z efektem skrzydeł! To idealny wybór dla wszystkich miłośników baniek mydlanych.

Wymiary:

  • Pistolet: 15,5 cm x 15 cm x 7,5 cm

  • Miseczka (średnica): 18,5 cm

  • Opakowanie: 16 cm x 16 cm x 8 cm

Produkt zapakowany w kartonowe opakowanie.