Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039736580
Producent: nieznany producent

PISTOLET NA WODĘ STRZYKAWKA SIKAWKA BROŃ WODNA KROKODYLEK

 

Wodną przygodę czas zacząć!

Pobyt w wodzie jest fantastyczną przygodą, jednak jak to bywa z dziećmi, są one pełne energii i szybko zaczynają się nudzić. Jednak jest na to sposób!

Pistolet na wodę zamieni każdy pobyt w wodzie w niezapomnianą bitwę morską!

Zielona figurka w kształcie krokodylka tylko wygląda niepozornie. Za tą uroczą konstrukcją kryje się prawdziwy postrach wszystkich wodnych towarzyszy - pistolet na wodę!

Wspólna zabawa na pistolety w wodzie to z pewnością będzie przygoda, którą Twoje dziecko zapamięta najlepiej ze wspólnie spędzonych wakacji!

Naładowanie broni jest bardzo proste - nawet dziecko sobie z tym poradzi! Wystarczy skierować krokodylą głowę do wody i pociągną za ogon zwierzaka i gotowe - można wyruszać na podwój wodnych terytoriów!

Obsługiwanie wodnego pistoletu i dobre nacelowywanie będzie wymagało od dziecka nie lada umiejętności - dzięki temu jego zdolności manualne niesamowicie rozwiną się! Precyzja palców, motoryka oraz koordynacja wzrokowo-ruchowa będzie stale ćwiczone podczas zabawy!

Ale zdolności intelektualne również będą grały ważną rolę podczas zabawy - w końcu każdy dobry żołnierz potrzebuje umiejętności takich jak: logiczne myślenie, działanie pod presją, oraz szybkie dedukowanie oraz planowanie kolejnego ruchu!

Zabawka jest wykonana z trwałego plastiku, który gwarantuje, że żadna wodna wojna nie będzie musiała kończyć się zbyt szybko!

Broń wodna krokodyl doskonale sprawdzi się jako prezent dla każdego fana wodnych przygód, jak i strzelanek.

Wymiary ok: 18x7,5x7,5cm

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...