Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039736627
Producent: nieznany producent

KRZESŁO DO PŁYWANIA FOTEL LEŻAK WODNY NIEBIESKI

 

Plaża, słońce i relaks - to idealny letni dzień. Jednak, aby relaksowanie się było jeszcze przyjemniejsze, warto pomyśleć o wygodnym dmuchańcu, który pozwoli na spokojne dryfowanie na wodzie.

Co w takim razie powiesz na dmuchany fotel wodny? Taki produkt pozwoli na relaks w wyjątkowo wygodne pozycji!

Fotel posiada siedzisko, na którym możesz wygodnie usiąść oraz oparcie, które jest naprawdę miękkie, ponieważ jak cały fotel, też jest dmuchane. Dodatkowo, po obu stronach oparcia znajdują się podłokietniki, w których są otwory na napoje - dzięki temu każda chwila spędzona na leżaku będzie niezwykle relaksująca!

Nawet w ekstremalnie upalny dzień, siedząc wygodnie w dmuchanym fotelu, doświadczysz orzeźwiającego ochłodzenia!  

Oprócz oczywistego komfortu, który produkt jest w stanie zapewnić, dmuchany fotel oferuje również doznania wizualne - ciekawy i kolorowy design z motywem liści palmy i monstery z pewnością przyciągnie uwagę niejednej osoby!

Co więcej, taki kolorowy dmuchaniec sprawi, że Twoje wakacyjne zdjęcia z plaży z pewnością będą się pięknie prezentowały!

Nienapompowany produkt zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu bez problemu spakujesz go w walizkę czy w torbę plażową. I co najważniejsze, poza sezonem nie zajmie dużo miejsca w Twojej szafie.

Do produkcji dmuchanego fotela zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz został wbudowany szczelny zawór zapobiegający przed uciekaniem powietrza - a to wszystko, aby Twojej wodnej zabawy nic nie przerwało!