Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039737198
Producent: nieznany producent

RZEPY CZEPY KLOCKI KULKI KOLOROWE KREATYWNE 436EL.

 

Zestaw kreatywnych klocków "Rzepy Czepy Klocki Kulki Kolorowe" to niezastąpiona pozycja w kolekcji każdego dziecka! Pozwól swojemu małemu konstruktorowi rozwinąć skrzydła kreatywności, bawiąc się tym niezwykłym zestawem.

Te nietypowe klocki w kształcie rzepów zachęcają do nieograniczonej wyobraźni i zabawy. Ich nietuzinkowa forma pozwala na łączenie ich w dowolny sposób, eliminując zmartwienia związane z poprawnym umiejscowieniem. Dzięki mnóstwu "włosków" trzymają się one doskonale, co umożliwia budowanie fascynujących struktur bez ograniczeń.

Zestaw zawiera imponującą liczbę aż 400 klocków w 8 różnorodnych kolorach oraz 36 różnych akcesoriów, takich jak oczka, kapelusze, okulary czy skrzydła, które dodadzą jeszcze więcej kreatywności i możliwości zabawy.

Włączając się w konstruowanie z klockami, dzieci rozwijają swoje umiejętności manualne, intelektualne oraz kreatywność. Książeczka z pomysłami, dołączona do zestawu, dostarcza inspiracji, ale prawdziwą przyjemność daje tworzenie własnych, unikatowych figur.

Ten zestaw klocków konstrukcyjnych to idealna zabawka dla chłopców i dziewczynek w wieku 4+. Bawiąc się nimi, dzieci nie tylko świetnie się bawią, ale także nieświadomie rozwijają kluczowe umiejętności, które przydadzą im się w przyszłości.

Dane techniczne:

- Wiek: 4+
- Materiał: plastik
- Ilość elementów: 436
- Wymiary klocka rzepa: 2 cm
- Wymiary kapelusza: 3,7 cm x 3 cm
- Wymiary nóg: 6,3 cm x 4,5 cm x 2,5 cm
- Wymiary skrzydła: 7 cm x 4 cm
- Wymiary okularów: 5,2 cm x 1,7 cm
- Opakowanie: 28 cm x 28 cm x 6,5 cm

Zestaw zapakowany jest w estetyczne, kartonowe opakowanie, idealne na prezent dla małego konstruktora. Daj swojemu dziecku możliwość twórczego rozwoju i niezliczonej ilości godzin fascynującej zabawy z klockami "Rzepy Czepy Klocki Kulki Kolorowe"!