Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 4810344044785
Producent: nieznany producent

Traktor-koparka "Osiłek" to niezwykła zabawka, która zapewni godziny zabawy każdemu małemu miłośnikowi maszyn rolniczych. Ten fantastyczny pojazd jest produktem renomowanego producenta, Polesie, i jest odpowiedni dla dzieci już od pierwszego roku życia.

Główne cechy produktu:

1. Realistyczny traktor-koparka: "Osiłek" to realistycznie wykonany pojazd, który zachwyca swoim designem i ruchomymi elementami.

2. Doskonałe koła: Szerokie koła zapewniają stabilność i ułatwiają jazdę po różnych nawierzchniach, co pozwala maluchowi na eksplorację świata wokół siebie.

3. Przestronna kabina: Kabina traktora-koparki "Osiłek" jest wystarczająco przestronna, aby pomieścić figurkę lub inne małe przedmioty, co dodatkowo rozbudza kreatywność dziecka.

4. Wymiary: Traktor-koparka "Osiłek" ma wymiary 28 x 13 x 15 cm, co sprawia, że jest odpowiednio kompaktny i łatwy do trzymania przez małe rączki.

5. Wysoka jakość wykonania: Produkt charakteryzuje się doskonałą jakością wykonania, co gwarantuje jego trwałość i długotrwałą zabawę.

Z traktorem-koparką "Osiłek" Twoje dziecko może wcielić się w rolę prawdziwego operatora maszyn rolniczych i rozwijać swoją wyobraźnię podczas kreatywnej zabawy. To idealna zabawka dla małych pasjonatów rolnictwa i maszyn budowlanych.

ZABAWKI

 • Płeć: 

  chłopiec/dziewczynka

 • Wiek: 

  od 3 lat

 • Wymiary opakowania: 

  17 x 40 x 11 cm

 • Wymiary produktu: 

  Długość: 36 cm