Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903235623011
Producent: inny

Zeszyt A4 firmy Unipap to niezbędne narzędzie dla każdego, kto ceni sobie jakość i funkcjonalność w pracy lub nauce. Oferuje on doskonałe połączenie wytrzymałości i elegancji, sprawiając, że codzienne notatki stają się przyjemnością.

Zeszyt ma format A4, co zapewnia dużo miejsca na szczegółowe notatki, rysunki czy szkice. Zawiera 32 kartki wykonane z wysokiej jakości papieru o gramaturze 70 g/m2, co zapewnia odpowiednią grubość i trwałość, jednocześnie umożliwiając wygodne pisanie zarówno długopisem, jak i ołówkiem.

Liniatura zeszytu to linia dwukolorowa, co ułatwia organizację notatek oraz zapewnia czytelność podczas pisania. Dodatkowo, okładka zeszytu jest wykonana z kredowego papieru, który został laminowany, co sprawia, że jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz ma elegancki wygląd. Warto zaznaczyć, że wzór okładki jest sprzedawany losowo, co dodaje niepowtarzalnego charakteru każdemu egzemplarzowi.

Zeszyt A4 Unipap to nie tylko praktyczne narzędzie do pracy czy nauki, ale także estetyczny dodatek, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość i unikalny design.