Wczytuję dane...
EAN: 5903039722088
Producent: nieznany producent

TRAKTOR CIĄGNIK POJAZD ROLNICZY - Opis

Zachwyt maluchów gwarantowany! Nasz traktor ciągnik to nie tylko doskonała zabawka, ale także pełne odwzorowanie prawdziwego pojazdu rolniczego. Z ogromnymi kołami i imponującą prezencją, stanie się ulubionym elementem kreatywnej rozrywki każdego dziecka.

Jeśli Twoje dziecko kochało wakacje na wsi, nasz traktor przeniesie je z powrotem do tych magicznych chwil. To idealny sposób na ożywienie wspomnień z letnich przygód.

Niezwykle realistyczne wykonanie tego pojazdu rolniczego sprawi, że maluchy będą się nim zachwycać. Detale karoserii, charakterystyczna "kratka" z przodu pojazdu, a także wnętrze kabiny kierowcy z otwieranymi drzwiami i schodkami – wszystko to sprawia, że traktor jest niezwykle wiernym odwzorowaniem rzeczywistego sprzętu.

Nasza zabawka nie tylko zachwyca wzrok, ale także inspiruje do kreatywnej zabawy. Traktor na czterech dużych kołach bez trudu pokonuje wszelkie trudności terenowe, co pozwala dzieciom wyznaczać własne ścieżki i przygody.

Dodatkowo, traktor to świetny prezent na różne okazje. Zapakowany w estetyczne opakowanie, prezentuje się elegancko i z pewnością zadowoli każdego malucha.

DANE TECHNICZNE:

- Wymiary opakowania: 25cm x 14,5cm x 16,5cm
- Wymiary traktora: 20cm x 13cm x 12,5cm

Daj swojemu dziecku szansę na fascynującą podróż po wirtualnych polach i łąkach z naszym realistycznym traktorem ciągnikiem!