Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 4810344035288
Producent: nieznany producent

W fascynującym świecie maszyn rolniczych, traktory z przyczepą i łyżką zajmują szczególne miejsce, a ich urok nie umyka ani dorosłym, ani dzieciom. To niezapomniane widoki na wiejskich drogach, gdzie ogromne pojazdy pokonują pola i łąki, rozpalają wyobraźnię każdego, kto je widzi.

Nasze modele traktora z przyczepą i łyżką to prawdziwe majstersztyki wykonane z wysokiej jakości plastiku, co gwarantuje ich trwałość oraz bezpieczne użytkowanie przez małych entuzjastów maszyn rolniczych.

Ten klasyczny traktor na czterech szerokich kołach posiada niezwykłą zdolność do radzenia sobie z różnymi rodzajami terenu, dzięki nierównej strukturze kół. W przestronnej kabinie traktorzysty znajdzie się miejsce dla ulubionej figurki, aby można było wcielić się w rolę farmera. Na przednim zderzaku traktora znajduje się praktyczne miejsce, gdzie można przywiązać sznurek lub zamocować inne elementy.

Co więcej, ten traktor wyposażono w ruchomą łyżkę oraz regulowane ramię, które umożliwiają precyzyjne zbieranie materiału. Dodatkowo, w zestawie znajduje się przyczepa, która ma wyjmowane burtki, w tym tylną, co umożliwia łatwe załadunek i rozładunek.

Pozwól swojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię i odkryć fascynujący świat rolnictwa z naszym traktorem z przyczepą i łyżką. To doskonały sposób na zachęcenie malucha do kreatywnej zabawy i odkrywania nowych przygód na wsi.

Wymiary:

- ciągnik: 19x12x13,5cm

- przyczepa: 19x12x13

- całość 49x13,5x19cm

ZABAWKI

 • Płeć: 

  chłopiec/dziewczynka

 • Wiek: 

  od 3 lat

 • Wymiary opakowania: 

  17 x 40 x 11 cm

 • Wymiary produktu: 

  Długość: 36 cm