Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 8698111109600
Producent: nieznany producent

 "Wańka Wstańka":

Bezpieczny i zabawny towarzysz Twojego malucha! "Wańka Wstańka" to uroczy jednorożec, który przeniesie Twoje dziecko w bajeczny świat niekończącej się zabawy, jednocześnie stymulując jego rozwój!

Główne cechy i korzyści:

1. Różnorodność zabawy: Wspaniała zabawka w formie piramidki z zaokrąglonym spodem nie tylko kiwa się na boki, sprawiając radość dziecku, ale przede wszystkim dba o prawidłowy rozwój Twojego malucha.

2. Stabilność: "Wańka Wstańka" buja się, ale nigdy się nie przewraca, co zapewnia bezpieczną zabawę.

3. Rozwój od 3. miesiąca życia: Jednorożec rośnie razem z dzieckiem. Zabawka jest odpowiednia dla maluchów już od 3 miesiąca życia.

Etapy rozwoju i zabawy:

- Od 3 miesiąca: Kolorowe obręcze wypełnione drobnymi kuleczkami doskonale sprawdzą się w roli grzechotki, stymulując zmysły wzroku, słuchu i dotyku.

- Od 6 miesiąca: Tradycyjna wańka wstańka kołysząca się na boki przy tym delikatnie grzechocząc przyniesie radość dziecku i będzie doskonałym towarzystwem podczas próby raczkowania.

- Od 9 miesiąca: Tradycyjna piramidka, zadaniem malucha będzie ułożenie kolorowych obręczy zgodnie z kolejnością. Doskonała zabawa wprowadzająca malucha w naukę nazw kolorów. Dodatkowo dziecko będzie doskonalić umiejętność logicznego myślenia, jednocześnie ćwicząc umiejętność dopasowywania kształtów oraz rozwinie sprawność manualną rączek.

Bajeczny, wielofunkcyjny jednorożec to propozycja nie tylko wspaniałej zabawy, ale również forma wspierania prawidłowego rozwoju dziecka. Możesz mieć pewność, że zabawie nie będzie końca.

Dodatkowe informacje:

- Żywe nasycone kolory i niebanalny kształt zachęcą do zabawy i odkrywania świata kształtów, dźwięków i kolorów.

- Wymiary zabawki: 10cm x 18 cm

- Wymiary opakowania: 13cm x 13 cm x 19 cm

- Przeznaczona dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia.

- Produkt nie wymaga użycia baterii.

- Zapakowane w kartonowe opakowanie.

"Wańka Wstańka" - to nie tylko zabawka, to przyjaciel Twojego dziecka w fascynującej podróży przez świat odkrywania i nauki!

wymiary opakowania 19 x 13 x 14 cm