Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 6942138918328
Producent: bestway

POKRYWA SOLARNA DO BASENU 244 CM

  • IZOLUJE I OGRZEWA WODĘ – komórkowa struktura pokrywy ogranicza utratę ciepła i pozwala na nagrzewanie się wody od promieni słonecznych.

  • UNOSI SIĘ NA POWIERZCHNI – wykonana z folii komórkowej z wysoką zawartością powietrza, które utrzymuje pokrywę na powierzchni wody.

  • ŁATWY MONTAŻ – wystarczy rozłożyć pokrywę równomiernie na powierzchni wody.

  • PRECYZYJNIE DOPASOWANA – dedykowana do basenu o średnicy 244cm.

SPECYFIKACJA

  • kod produktu Bestway: 58060

  • średnica: 210cm

  • wymiary opakowania (dł/szer/wys): 30/10/38cm

  • waga: 1kg

Utrzymywanie komfortowej temperatury wody w przenośnych basenach, znacząco wpływa na przyjemność związaną z ich użytkowaniem. Solarna pokrywa do basenu gwarantuje nie tylko możliwość natychmiastowego skorzystania z przyjemności, jaką daje kąpiel w ogrzanej wodzie, ale chroni także basen przed zanieczyszczeniami w postaci liści bądź owadów. Cieplejsza woda to także mniejsze ryzyko związane z zagrożeniem, jakie stanowi wchodzenie do chłodnej wody w trakcie upalnych dni.

Pokrywa podnosi także higienę zbiornika, która jest niezbędna dla utrzymania jakości wody na poziomie pozwalającym na beztroską zabawę dzieciom. Pokrywa do basenu utrzymuje wyższą temperaturę wody, która nie traci szybko ciepła i zdecydowanie bardziej zachęca przez to do skorzystania z basenu. Folia komórkowa, z której jest wykonana pokrywa solarna, gwarantuje niską utratę ciepła przez wodę, a w słoneczne dni pozwala na je dodatkowe nagrzewanie przez promienie słoneczne.

Osłona na basen jest łatwa w montażu. Wystarczy rozłożyć pokrywę na wodzie, a dzięki komórkom z powietrzem, będzie się ona utrzymywała na powierzchni. 

Osłona dedykowana jest do okrągłych basenów przenośnych o średnicy 244cm. Pokrywa jest szczególnie polecana do izolacji powierzchni wody w basenach podgrzewanych. Zmniejsza zużycie energii potrzebnej do zapewnienia odpowiedniej tempertury, a tym samym ogranicza koszty.