Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 6942138967630
Producent: bestway

BASEN ROZPOROWY Z DMUCHANYM KOŁNIERZEM 183 x 51 cm

Basen rozporowy z dmuchanym kołnierzem o wymiarach 183 x 51 cm to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie komfort kąpieli w własnym ogrodzie. Dzięki łatwemu montażowi i demontażowi jest praktycznym wyborem na letnie dni. Wykonany z wysokiej jakości materiału DuraPlus™, basen jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz promieniowanie UV, co gwarantuje jego trwałość i długowieczność.

Górna krawędź basenu jest pompowana, co ułatwia szybkie rozstawienie struktury. Po napompowaniu kołnierza wystarczy napełnić basen wodą, a ściany uniosą się wraz z poziomem wody, tworząc stabilną i bezpieczną konstrukcję. Można go ustawić zarówno na trawie, jak i na twardym podłożu, o ile jest ono równe i stabilne.

Basen oferuje pojemność 940 litrów wody, co sprawia, że jest idealny dla 2-3 osób. W zestawie znajduje się łatka naprawcza oraz kartonowe pudełko, co ułatwia jego przechowywanie i transport.

Podsumowując, basen rozporowy z dmuchanym kołnierzem marki BESTWAY to doskonały wybór dla rodzin poszukujących prostego i ekonomicznego rozwiązania na letnie dni, zapewniający wiele radości i relaksu podczas kąpieli na świeżym powietrzu.

Wymiary opakowania:
35 cm x 33 cm x 12.5 cm