Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039732360
Producent: nieznany producent

Przywitaj się z fascynującym zestawem samochodów napędzanych powietrzem za pomocą balonów - to doskonała propozycja dla każdego małego odkrywcy!

Czym jest ta zabawa?

Najpierw zakładamy nienadmuchany balon na samochód. Następnie podłączamy samochód do wyrzutni i pompujemy balonik. Gdy balon jest w pełni napompowany, wystarczy nacisnąć guzik na wyrzutni, a zobaczysz, z jaką prędkością samochód przeleci po dywanie w pokoju.

Możesz zorganizować zawody i sprawdzić, które auto jest szybsze i jak daleko może dojechać. To naprawdę wyjątkowa zabawka, która dostarcza mnóstwo emocjonującej zabawy.

Przyjazne dla środowiska rozwiązanie!

Dzięki nowoczesnej technologii zestaw napędza pojazdy za pomocą powietrza, co oznacza, że nie ma potrzeby używania baterii ani innej energii elektrycznej. To nie tylko fantastyczna zabawka, ale także przyjazna dla środowiska opcja.

Pozwól sobie na pewność, że zabawa nigdy się nie skończy. Zabawa i nauka idą w parze, a zabawa tą zabawką to świetny sposób na rozwijanie umiejętności.

Samochód aerodynamiczny z wyrzutnią to propozycja zabawy, która wspiera prawidłowy rozwój dziecka. Ta zabawka stymuluje wyobraźnię, pomaga w rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej i zachęca dziecko do analitycznego myślenia.

Co więcej, to doskonały sposób, aby wprowadzić dziecko w podstawowe prawa fizyki w sposób radosny i przystępny.

Niezwykły design i żywa kolorystyka przyciągają uwagę i inspirują do zabawy.

To idealny prezent dla małego pasjonata eksperymentów i niekonwencjonalnych zabawek.

Co znajdziesz w zestawie?

- 1 x pompka
- 2 x zapasowe zawory do pompowania balonów
- 2 x samochód
- 10 x balonów

Wymiary:
- Wyrzutnia: 12cm x 11cm x 23cm
- Samochodzik: 9cm x 6cm x 4cm
- Wymiary opakowania: 16cm x 15cm x 15,5cm

Produkt dostarczany w kartonowym pudełku.