Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5902802916020
Producent: inny

SAMOLOT STYROPIANOWY LED

  • ŚWIATŁA LED – zabawkowy samolot rozświetli niebo dzięki światłom LED, które znajdują się w kokpicie. Wystarczy, że pociecha włączy je za pomocą specjalnego przesuwanego guziczka. Zabawka będzie się świetnie prezentowała w letnie, ciepłe wieczory.

  • BEZPIECZNY DLA DZIECI - zabawka wykonana ze styropianu jest lekka oraz ma opływowy kształt, co zapewni dziecku bezpieczeństwo. Składa się z trzech większych części. Nie posiada drobnych elementów, które można połknąć.

  • RÓŻNE WARIANTY ZABAWY - samolot posiada dwa otwory, dzięki którym dziecko może zadecydować o torze lotu i akrobacjach. Włożenie skrzydła w górny otwór spowoduje, że lot będzie pełen figur akrobatycznych (ósemki, beczki). Wybranie dolnego otworu poskutkuje szybowaniem w linii prostej.

  • ZBUDOWANY Z PIANKI - dzięki temu Twoje dziecko może bawić się zarówno w domu jak i na dworze. Samolot nie jest w stanie wyrządzić szkody w mieszkaniu ze względu na swoją lekkość. Nie musisz martwić się o potencjalne straty spowodowane zabawą pociechy.

SPECYFIKACJA

  • wymiary (szer/dł): 37/37 cm
  • waga: 0,03 kg
  • materiał: pianka

Świat samolotów jest bardzo fascynujący. Nic więc dziwnego, że dzieci je uwielbiają. Zabawka występuje w 2 wariantach kolorystycznych dzięki czemu będzie idealnym prezentem zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Mogą dobrze się bawić zarówno w domu jak i na zewnątrz. Samolot jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego materiału co sprawia, że łatwo się nim rzuca oraz jest odporny na upadek z wysokości.

Zabawka wykonana jest z utwardzonego i trwałego styropianu. Jego lekka konstrukcja i opływowy kształt sprawiają, że samolot z łatwością unosi się w powietrzu. Posiada dwa otwory dzięki którym możemy zadecydować o trajektorii jego lotu. Jeśli włożymy skrzydło w dolny, będzie szybował w linii prostej. Wsadzenie w górny otwór sprawi, że samolot wykona akrobacje (beczki, ósemki).

ELASTYCZNY MATERIAŁ

ODPOWIEDNIE WYWAŻENIE

OPŁYWOWY KSZTAŁT

DWA OTWORY DECYDUJĄCE O TRAJEKTORII LOTU