Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5901276034780
Producent: inny

Blok rysunkowy szkolny w formacie A4 to idealne narzędzie dla młodych artystów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności plastyczne. Jego solidna konstrukcja zapewnia trwałość, a 16 kolorowych kartek otwiera przed użytkownikiem szerokie spektrum możliwości twórczych.

Tył bloku wykonany jest z tektury makulaturowej, co sprawia, że jest on wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu blok jest również łatwy do przenoszenia, co ułatwia artystom zabieranie go ze sobą wszędzie, gdzie chcą podjąć się nowego projektu.

Wymiary bloku, 29,7 x 21 cm, to standardowy format A4, co sprawia, że blok ten jest kompatybilny z większością ram rysunkowych oraz stolików artystycznych, co ułatwia pracę nad różnorodnymi projektami.

Blok rysunkowy zawiera 16 arkuszy, co daje wystarczająco dużo przestrzeni do wyrażenia kreatywności i eksperymentowania z różnymi technikami rysunkowymi. Każda kartka jest kolorowa, dostępna w 8 różnych odcieniach, co dodaje blokowi estetyki i zachęca do eksploracji różnorodnych kombinacji kolorystycznych.

To narzędzie jest doskonałe zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych artystów szkolnych. Blok rysunkowy A4 z kolorowymi kartkami to nie tylko praktyczne i funkcjonalne akcesorium, ale również inspirujące medium do wyrażania artystycznych talentów.