Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039718371
Producent: nieznany producent

SZCZUDŁA DLA DZIECI CHODACZKI KUBEŁKOWE W PUDEŁKU

Umiejętność utrzymania równowagi jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Szczudła, znane od tysięcy lat, początkowo służyły do przechodzenia przez strumienie suchą stopą, a także były używane w chińskich przedstawieniach tanecznych, w afrykańskich obrzędach, w kulturze Majów, w starożytnym Rzymie przez ulicznych tancerzy oraz przez pasterzy we Francji.

Zabawa na chodaczkach kubełkowych to doskonałe ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i równowagi. Dziecko swobodnie stawia stopy w kubełkach, które przy każdym kroku stabilnie stykają się z podłożem. Dodatkowo, zabawa sprawia frajdę, ponieważ dziecko jest nieco wyżej od ziemi.

Podczas chodzenia dziecko angażuje również ręce, dzięki sznurkom przymocowanym do każdego chodaczka, co pozwala na podnoszenie ich razem ze stopą. Ta prosta czynność nie tylko ćwiczy nogi i zmysł równowagi, ale również ręce i koordynację ruchową.

Zabawę można urozmaicać, wyznaczając trasy z zakrętami i przeszkodami, które dziecko pokonuje, podnosząc wyżej nogi ze szczudłami. Chodaczki kubełkowe świetnie nadają się do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, ale można bawić się nimi także w domu.

W zestawie znajdują się dwa chodaczki kubełkowe oraz pudełko do przechowywania. To doskonały sposób na rozwijanie umiejętności motorycznych i zapewnienie dziecku zdrowej, angażującej zabawy.

Pakowane po 4szt. - 2 pary w każdym opakowaniu.

Dostępne w kolorze żółtym oraz zielonym

Wymiary opakowania: 18cm x  12,5cm x  12,5cm

Wymiary zabawki: 16cm x 11,5cm x 6,5cm