Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039718753
Producent: nieznany producent

"Odkurzacz Interaktywny Dla Dzieci - Frajda w Sprzątaniu i Nauce!"

Czy Twoje dziecko uwielbia pomagać w utrzymaniu porządku lub marzy o tym? Teraz możesz uczynić tę zabawę jeszcze bardziej ekscytującą dzięki naszemu odkurzaczu interaktywnemu dla dzieci! To nie tylko zabawka, ale także narzędzie, które pomaga wprowadzić dzieci w świat obowiązków domowych w atrakcyjny sposób.

Dlaczego nasz odkurzacz interaktywny to doskonały wybór?

1. Rzeczywiste odkurzanie: Ten odkurzacz faktycznie odkurza! Dzięki niemu dziecko może naśladować dorosłych i czuć się jak mały pomocnik, ucząc się odpowiedzialności i dbania o czystość.

2. Efekty świetlne i dźwiękowe: Kolorowe światełka i wesołe melodyjki uczynią odkurzanie jeszcze bardziej interesującym, a realistyczne dźwięki przypominające te z prawdziwego odkurzacza dodadzą autentyczności zabawie.

3. Unikatowe efekty wewnątrz: W środku odkurzacza znajdują się kolorowe kuleczki, które unoszą się i spadają podczas zabawy, tworząc fascynujący efekt wizualny.

4. Szmatka elektrostatyczna: Nasz odkurzacz jest wyposażony w szmatkę elektrostatyczną, która zbiera drobne paprochy z podłogi, co dodaje autentyczności zabawie.

Dlaczego warto wybrać odkurzacz interaktywny dla dzieci?

- Nauka przez zabawę: Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i odgrywać role. Nasz odkurzacz pozwala im rozwijać kompetencje społeczne i uczyć się odpowiedzialności, które przydadzą się im w dorosłym życiu.

- Kreatywność i rozwijanie zdolności manualnych: Nasza kreatywna zabawka stymuluje wyobraźnię, kreatywne myślenie oraz rozwija zdolności manualne u najmłodszych, a jednocześnie dostarcza mnóstwo rozrywki.

Parametry techniczne:

- Wymiary: Odkurzacz: 18cm x 17cm x 46cm, Opakowanie: 50cm x 22cm x 16,5cm

- Zasilanie: 3 x AA 1,5V (brak w zestawie)

- Tworzywo: Plastik

Daj swojemu dziecku okazję do zabawy, nauki i rozwijania umiejętności, które przydadzą się mu w przyszłości. Nasz odkurzacz interaktywny dla dzieci to więcej niż zabawka - to narzędzie do nauki i frajda w jednym!