Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1 dni
EAN: 5901785363036
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

WIELOFUNKCYJNY CYFROWY STOPER Z KOMPASEM

 

Funkcjonalny, wielofunkcyjny stoper cyfrowy z wbudowanym kompasem to idealne narzędzie dla osób uprawiających sport, jazdę na rowerze, bieganie, wędrówki piesze i biwaki. Ten stoper jest wyjątkowo łatwy w użytkowaniu i oferuje wiele praktycznych funkcji, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać swoje aktywności na świeżym powietrzu.

Stoper został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkownika. Wyposażony w solidną konstrukcję, jest odporny na kurz i drobne wstrząsy, co czyni go niezawodnym w trudnych warunkach. Nie musisz się martwić o uszkodzenia podczas intensywnego ruchu czy ekstremalnych aktywności.

Jedną z kluczowych cech tego stopera jest jego duża dokładność pomiaru, która wynosi 1/100 sekundy. Dzięki temu możesz precyzyjnie monitorować swoje czasy i rezultaty. Dodatkowo, stoper posiada duży, czytelny wyświetlacz, który zapewnia łatwe odczytywanie pomiarów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Aby zapewnić maksymalną wygodę podczas użytkowania, stoper jest wyposażony w praktyczny sznurek-smycz. Dzięki temu nawet podczas uprawiania ekstremalnych sportów, takich jak jazda na rowerze w terenie czy bieganie, masz pewność, że stoper będzie bezpiecznie przywiązany do Twojej ręki. Sznurek-smycz zapewnia idealne trzymanie i minimalizuje ryzyko przypadkowego upuszczenia urządzenia.

Wbudowany kompas jest niezastąpionym dodatkiem podczas wędrówek pieszych, wycieczek rowerowych i biwaków. Zwłaszcza w górach, gdzie orientacja przestrzenna jest kluczowa, kompas pomoże Ci znaleźć właściwy kierunek i uniknąć zgubienia się. Bez względu na to, czy jesteś początkującym turystą, czy doświadczonym wędrowcem, kompas z pewnością okaże się niezawodnym towarzyszem.

Podsumowując, funkcjonalny, wielofunkcyjny stoper cyfrowy z wbudowanym kompasem to niezbędne narzędzie dla osób aktywnych fizycznie. Dzięki dużej dokładności pomiaru, wygodnemu użytkowaniu, odporności na kurz i drobne wstrząsy oraz wbudowanemu kompasowi, ten stoper sprawdzi się doskonale podczas różnorodnych aktywności, zarówno na ścieżce treningowej, jak i w dzikiej naturze.

Stoper jest wyposażony w:

* alarm
* kalendarz - stoper wyświetla aktualny dzień tygodnia (można ustawić dzień/miesiąc)
* możliwość zliczania okrążeń bez konieczności przerywania podstawowego czasu
* kompas
* cyfrowy wyświetlacz
* chronograf (zegar ze stoperem o dużej dokładności wskazań)

Pozostałe dane:

* dokładność pomiaru czasu: 1/100 sekundy
* zasilanie: 1 x AG13 (w zestawie)
* waga: ok. 50 g

Wymiary zegarka: 7,5/6/2cm