Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5907489819978
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: nieznany producent

Zestaw Jajek Styropianowych 8cm/10szt 

Oferujemy kompletny zestaw dziesięciu jajek styropianowych o imponującej wysokości 8 centymetrów. Każde jajo zostało starannie wykonane z wysokiej jakości styropianu, zapewniającego lekkość i trwałość. Ten zestaw to doskonała baza do realizacji Twojej kreatywności!

Główne cechy produktu:

1. Wielość zastosowań: Jajka styropianowe są idealne do różnorodnych projektów artystycznych i dekoracyjnych. Możesz je ozdobić według własnego gustu, wykorzystując wstążki, koraliki, cekiny czy inne dostępne materiały dekoracyjne.

2. Idealne do malowania: Dzięki średniemu granulatowi styropianu, jajka doskonale przyjmują farby, co umożliwia stworzenie unikalnych i kolorowych dzieł sztuki. Pozwól swojej wyobraźni rozkwitać!

3. Łatwość dekoracji: Jajka styropianowe są łatwe do dekoracji dzięki gładkiej powierzchni, która umożliwia łatwe przyklejanie różnych elementów. To świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

4. Uniwersalne zastosowanie: Z łatwością można wbijać w nie szpilki, co sprawia, że są one doskonałym elementem dekoracyjnym na różnego rodzaju imprezach, weselach, urodzinach czy innych wydarzeniach.

Rozpocznij przygodę z kreatywnością i dekoracją przy użyciu naszych jajek styropianowych! Dzięki nim stworzysz niepowtarzalne ozdoby, które z pewnością przyciągną uwagę i dodadzą uroku każdemu wydarzeniu.