Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5901779369822
Producent: nieznany producent

ZAWIESZKA NA WÓZEK NOSIDEŁKO

SZARO-BIAŁA ZWIERZAKI

Zachwycająca zawieszka na wózek oraz nosidełko o delikatnej kolorystyce szaro-białej, wzbogacona o urocze zwierzaki, to idealne rozwiązanie dla Twojego maluszka. Wykonana z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału, zapewniającego komfortowe doznania zarówno podczas zabawy, jak i w czasie snu.

Ta urocza zawieszka nie tylko udekoruje wózek czy nosidełko dziecka, ale także pobudzi jego zmysły i rozwój. Spokojna kolorystyka sprzyja relaksowi, jednocześnie zachęcając malucha do zabawy. Różnorodność zabawek na zawieszce stymuluje rozwój zdolności manualnych i poznawczych, a dodatkowo wprowadza dziecko w świat dźwięków i bodźców sensorycznych.

Występujące na zawieszce zwierzaki, takie jak króliczek i miś koala, posiadają dodatkowe atrakcje dźwiękowe – króliczek gra, gdy naciśniesz jego brzuszek, a miś koala wydaje dźwięki dzięki wbudowanej piszczałce. Duża gwiazdka z grzechotką dodatkowo zachęca do eksploracji.

Montaż zawieszki jest niezwykle łatwy – wystarczy użyć doszytej wstążki, by bezpiecznie i stabilnie przymocować ją do wózka lub nosidełka. Wszystkie zabawki są odpowiednio przymocowane do wstążeczek, co gwarantuje swobodne wiszenie i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Ta urocza zawieszka na wózek lub nosidełko to nie tylko doskonały dodatek do wyprawki dla Twojego dziecka, ale także praktyczny element wspomagający jego rozwój i zabawę. Produkt jest fabrycznie nowy i zapakowany w oryginalne opakowanie, gotowy do użycia od razu po rozpakowaniu.

Tworzywo: miękki materiał

Kolor: szaro-biały

Wymiary opakowania: 21x17x4 cm