Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 1-2 dni
EAN: 5903039717299
Producent: nieznany producent

SMYCZ AUTOMATYCZNA DLA PSA KOTA max 14kg

Każdy właściciel pupila wie, że smycz jest niezbędnym akcesorium podczas spacerów. Zapewnij bezpieczeństwo swojemu czworonożnemu przyjacielowi dzięki solidnej smyczy automatycznej.

Nasza smycz jest nie tylko wytrzymała, ale także lekka i cicha, co sprawia, że spacery stają się prawdziwą przyjemnością. Ergonomiczny uchwyt z automatycznym blokadą zapewni Ci pełną kontrolę nad psem lub kotem, nawet gdy masz zajęte dwie ręce.

Dzięki wytrzymałej taśmie i chromowanemu karabińczykowi, smycz jest idealna dla małych i średnich zwierząt, ważących do 14 kg. Nowoczesny system zwijania taśmy zapobiega plątaniu się, zapewniając Ci pełną kontrolę podczas spacerów.

Nasi wymagający klienci będą zachwyceni tą smyczą, która ujarzmi nawet najbardziej rozbrykanego pupila. Została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie zarówno Twojej, jak i Twojego pupila.

Specyfikacje:

- Maksymalna długość: 5 metrów
- Maksymalna waga psa: 14 kg
- Kolor: czerwony
- Tworzywo uchwytu: plastik
- Automatyczne zwijanie: tak
- Blokada: tak

Nasza smycz to nie tylko gadżet, towarzyszy podczas każdego spaceru, od parku po wizytę u weterynarza. Oczywiście, jest idealna dla Twojego pupila, jeśli waży do 14 kg. Upewnij się tylko, że nie używasz jej do szkolenia psa, gdyż różne długości mogą go zdezorientować.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...